Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Το πρόγραμμα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ U15

Το πρόγραμμα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ U15

SHARE

sdc14778

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Παίδων U-15 Α’, Β’, Γ’, Δ’ Κατηγορίας 2013 – 2014 στον όμιλο Λευκωσίας – Κερύνειας.

Όπως ανακοινώθηκε στην κούρσα του Πρωταθλήματος θα λάβουν μέρος 12 ομάδες που θα αγωνιστούν σε δύο γύρους.

Οι αγώνες του Πρωταθλήματος Παίδων U-15 θα διεξάγονται μέρα Κυριακή και θα αρχίζουν στις 09:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου γύρου στον όμιλο Λευκωσίας – Κερύνειας:

1η αγωνιστική (15/9/2013)
Ανόρθωση – Ομόνοια
Εθνικός Άσσιας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Δόξα Κατωκοπιάς – ΘΟΪ Λακατάμιας
ΑΠΟΕΛ – Άδωνης
ΠΑΕΕΚ – Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς
Εθνικός Λατσιών – Ολυμπιακός

2η αγωνιστική (22/9/2013)
Ανόρθωση – Εθνικός Άσσιας
Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς – Εθνικός Λατσιών
Άδωνης – ΠΑΕΕΚ
ΘΟΪ Λακατάμιας – ΑΠΟΕΛ
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Δόξα Κατωκοπιάς
Ομόνοια – Ολυμπιακός

3η αγωνιστική (29/9/2013)
Εθνικός Άσσιας – Ομόνοια
Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
ΠΑΕΕΚ – ΘΟΪ Λακατάμιας
Εθνικός Λατσιών – Άδωνης
Ολυμπιακός – Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς

4η αγωνιστική (06/10/2013)
Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ
Εθνικός Άσσιας – Δόξα Κατωκοπιάς
Άδωνης – Ολυμπιακός
ΘΟΪ Λακατάμιας – Εθνικός Λατσιών
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΠΑΕΕΚ
Ομόνοια – Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς

5η αγωνιστική (13/10/2013)
Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ – Εθνικός Άσσιας
ΠΑΕΕΚ – Ανόρθωση
Εθνικός Λατσιών – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Ολυμπιακός – ΘΟΪ Λακατάμιας
Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς – Άδωνης

6η αγωνιστική (20/10/2013)
Ανόρθωση – Εθνικός Λατσιών
Εθνικός Άσσιας – ΠΑΕΕΚ
Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ
ΘΟΪ Λακατάμιας – Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ολυμπιακός
Ομόνοια – Άδωνης

7η αγωνιστική (27/10/2013)
ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια
ΠΑΕΕΚ – Δόξα Κατωκοπιάς
Εθνικός Λατσιών – Εθνικός Άσσιας
Ολυμπιακός – Ανόρθωση
Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς – Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Άδωνης – ΘΟΪ Λακατάμιας

8η αγωνιστική (03/11/2013)
Ανόρθωση – Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς
Εθνικός Άσσιας – Ολυμπιακός
Δόξα Κατωκοπιάς – Εθνικός Λατσιών
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΕΕΚ
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Άδωνης
Ομόνοια – ΘΟΪ Λακατάμιας

9η αγωνιστική (10/11/2013)
ΠΑΕΕΚ – Ομόνοια
Εθνικός Λατσιών – ΑΠΟΕΛ
Ολυμπιακός – Δόξα Κατωκοπιάς
Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς – Εθνικός Άσσιας
Άδωνης – Ανόρθωση
ΘΟΪ Λακατάμιας – Διγενής Ακρίτας Μόρφου

10η αγωνιστική (17/11/2013)
Ανόρθωση – ΘΟΪ Λακατάμιας
Εθνικός Άσσιας – Άδωνης
Δόξα Κατωκοπιάς – Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς
ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός
ΠΑΕΕΚ – Εθνικός Λατσιών
Ομόνοια – Διγενής Ακρίτας Μόρφου

11η αγωνιστική (24/11/2013)
Εθνικός Λατσιών – Ομόνοια
Ολυμπιακός – ΠΑΕΕΚ
Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς – ΑΠΟΕΛ
Άδωνης – Δόξα Κατωκοπιάς
ΘΟΪ Λακατάμιας – Εθνικός Άσσιας
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – Ανόρθωση

**Ο δεύτερος γύρος θα αρχίσει την 1η Δεκεμβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 16 Φεβρουαρίου.

CFA