Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ-Αρίων 6-2

ΟΜΟΝΟΙΑ-Αρίων 6-2

Οι παίκτες της ΟΜΟΝΟΙΑΣ πανηγυρίζουν ένα από τα γκολ της ομάδας

Ζωντανά από το Ελευθερία η αναμέτρηση της ομάδας μας με τον Αρίων Εργατών.

Τέλος αγώνα: Δίκαιη και άνετη η νίκη της ΟΜΟΝΟΙΑΣ χωρίς αυτό να σημαίνει πως η απόδοση έφτασε στο 100%. Έρχονται ντέρμπι και η ΟΜΟΝΟΙΑ πρέπει να συνεχίσει τη σκληρή δουλειά.

40′ ΓΚΟΛ 6-2, ο Μανώλης φεύγει μόνος και πετυγχαίνει ο 6ο γκολ της ΟΜΟΝΟΙΑΣ

38′ Το ένα γκολ μετά το άλλο χάνει η ΟΜΟΝΟΙΑ

37′ ΓΚΟΛ 5-2 Μειώνει ο Αρίων, με πλάσα από κοντά

35′ Τετ α τετ για Αριών, αποκρούει ο Βάσος.

35′ Καλό σουτ του Παυλή, λίγο άουτ!

34′ Τετ α τετ για Αρίων, η μπάλα στο δοκάρι.

32′ Σουτ του Κώτσιου από κοντά, λίγο άουτ.

29′ Τετ α τετ ο Καρλίνιος, απόκρουση

27′ Σουτ του Παυλή, απόκρουση

25′ Καλή απόκρουση του Τάσου σε τετ α τετ

24′ ΓΚΟΛ 5-1 Κωτσιού στον Αντρέι και ο τελευταίος με σουτ χρήζεται σκόρερ

22′ ΓΚΟΛ Φοβερό γκολ του αρχηγού Μανώλη που φεύγει τετ α τετ και κρεμμάζει τον τερματοφύλακα

21′ Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Τέλος Ημιχρόνου

20′ Και νέα απίστευτη ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ.

20′ ΓΚΟΛ 3-1 Ολιγωρία στην άμυνα και μειώνει ο Αρίων

18′ Τετ α τετ ο Κώτσιος, η πλάσα λίγο άουτ

16′ ΓΚΟΛ 3-0 Φοβερό γκολ από το Κώτσιο που στόπαρε με το στήθος και σούταρε στο γάμμα

14′ Απίστευτη χαμένη ευκαιρία από τον Παύλο. Χάνει τα άχαστα η ΟΜΟΝΟΙΑ, θυμίζει ποδοσφαιρική ΟΜΟΝΟΙΑ.

13′ Σουτ του Δημητριάδη, άουτ.

11′ Tεράστια διπλή χαμένη ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ με τους Μανώλη και Κώτσιο από κοντά να μην τελειώνουν τη φάση. Πρέπει να βάλει άλλα 1-2 γκολ η ΟΜΟΝΟΙΑ να τελειώνει.

10′ Τετ α τετ ο Μανώλης, άουτ

10′ Ωραία κίνηση του Μάρκου, η πλάσα του όμως άουτ.

9′ Καλό σουτ για τον Αρίων, κόντρα και άουτ.

8′ Εξαιρετικό σουτ του Μανώλη, εξαιρετική και η απόκρουση του τερματοφύλακα.

6′ ΓΚΟΛ για την ΟΜΟΝΟΙΑ. Με σουτ έξω από την περιοχή ο Καρλίνιος κάνει το 2-0.

-Σοβαρή και συγκεντρωμένη η ΟΜΟΝΟΙΑ

3′ ΓΚΟΛ για την ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Κώτσιο να σπρώχνει την μπάλα στο πλεκτό μετά από κόρνερ του Μάνου

1′ Σουτ μακρινό από τον Καρλίνιος, έξω