Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Παρνασσός-ΟΜΟΝΟΙΑ 6-3

Παρνασσός-ΟΜΟΝΟΙΑ 6-3

img_1333

Η ΟΜΟΝΟΙΑ πλήρωσε την κάκιστη απόδοσή της στο πρώτο ημίχρονο αλλά και ένα νεκρό διάστημα στην επανάληψη και γνώρισε την εκτός έδρας ήττα με 6-3 από τον Παρνασσό.

Τέλος Αγώνα

38:53 Ο Παρνασσός βάζει τέλος στα όποια όνειρα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ για το αποψινό παιχνίδι και. 6ο γκολ τον αντίπαλο!

Στο φούτσαλ είδαμε πολλά τόσα χρόνια, άρα 3:30 που απομένουν, μας κάνουν να αισιοδοξούμε για το τριφύλλι

36:30 Τάιμ άουτ ο Παρνασσός. Ρισκάρει η ΟΜΟΝΟΙΑ και ο αντίπαλος προπονητής καθοδηγεί την ομάδα του για να μην μας επιτρέψει να μπούμε ξανά στον αγώνα.

Παίρνει τάιμ άουτ ο Κούλλης και επαναρχίζει ο αγώνας με 5ο παίκτη μέσα

35′ Πέναλτι για τον Παρνασσό και 5-3! Σταμάτησε η ΟΜΟΝΟΙΑ!

Δεν κατάφεραν να δώσουν συνέχεια οι πράσινοι στο καλό τους ξεκίνημα. Παρατηρήσεις από τον Μαυρουδή

32′ Ξανά γκολ για Παρνασσό! 4-3!

30′ Γκολ για Παρνασσό 3-3!

29′ Φάουλ ο Καρλίνιος και Κίτρινη κάρτα

Δυνατό το ξεκίνημα της ομάδας μας στην επανάληψη, ο Κούλλης Μαυρουδής τους ζητάει όμως να συνεχίσουν έτσι

Γύρω στα 300 άτομα οι φίλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ

22′ Γκολλλλ! Ο Αντρέι δίνει προβάδισμα στην ομάδα μας 2-3

Μπήκαν δυνατά οι πράσινοι και αποφασισμένα

21′ Γκολ για την ομάδα μας! Ο Μάνος ξανά! 2-2

Έναρξη Β’ Ημιχρόνου

Τέλος Ημιχρόνου

Η ΟΜΟΝΟΙΑ μπήκε νωθρά στον αγώνα και νωρίς βρέθηκε να χάνει με 2-0. Οι πράσινοι αντέδρασαν στην συνέχεια με τον Μανώλη να σκοράρει, ωστόσο ήταν άτυχοι αφού ο Καρλίνιος από το σημείο του πέναλτι δεν μπόρεσε να φέρει το ματς στα ίσα.

17′ Χάνει πέναλτι η ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Καρλίνιος!

Ανέβασε στροφές η ΟΜΟΝΟΙΑ και πιέζει στο μισό του αντιπάλου

14′ Γκολ για την ομάδα μας με τον Μανώλη 2-1

Από το τίποτα ο αντίπαλος πήρε γερό προβάδισμα. Χρειάζεται να ανεβούν οι πράσινοι.

8′ 2-0 για την Παρνασσό στην κόντρα!

5′ 1-0 για τον Παρνασσό μετά από εκτέλεση κόρνερ

3′ Ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Καρλίνιος να μην μπορεί να σκοράρει

1’Έναρξη Αγώνα

Διαιτητής της αναμέτρησης ο Ηράκλης Ηρακλέους, της Α’ Κατηγορίας Ποδοσφαίρου. Ήταν η “τιμωρία” του από την επιτροπή διαιτησίας για κακό ματς στο πρωτάθλημα. Δεύτερος διαιτητής ο Κωνσταντινίδης.

ΟΜΟΝΟΙΑ: Σκαμπύλης, Μάνος, Μάρκος, Κώτσιος, Καρλίνιος