Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ 6-2

ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ 6-2

Διατηρεί τις αποστάσεις η Φουτσαλική ΟΜΟΝΟΙΑ που στο αποψινό της παιχνίδι με αντίπαλο την ΑΕΛ στο Ελευθερία, πήρε τη νίκη με 6-2 και συνεχίζει να οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος. Οι πράσινοι ήταν ξανά σε καλή μέρα και κατάφεραν να περάσουν με ευκολία και το εμπόδιο της ΑΕΛ. Δύο γκολ πέτυχε ο Ροδόλφο, και από ένα οι Μάνος, Μάρκος, Καρλίνος και Αντρέι.

Ξεκαθάρισε η τετράδα της δεύτερης φάσης

Ζωντανά από το Ελευθερία ο αγώνας της ΟΜΟΝΟΙΑΣ με την ΑΕΛ, για το πρωτάθλημα φούτσαλ.

40′ Τέλος αγώνα. ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΛ 6-2

37′ ΓΚΟΛ Καρλίνιος! 6-2 για το τριφύλλι, με Βραζιλιάνικη προσποίηση και γκολ

36′ ΓΚΟΛ Μάνος με εξαιρετικό τελείωμα! 5-2 Άμεση απάντηση από την ΟΜΟΝΟΙΑ

35′ Μειώνει από κοντά η ΑΕΛ 4-2

Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο. Και οι δύο ομάδες πιέζουν για το γκολ. Από τη μία η ΟΜΟΝΟΙΑ για να διευρύνει στο σκορ, και από την άλλη η ΑΕΛ για να μειώσει και να πάρει κάποιο κέρδος

29′ ΓΚΟΛ Ροδόλφο Αντριόλι 4-1. Εξαιρετικό τελείωμα από τον Βραζιλιάνο, σε τετ α τετ

27′ ΓΚΟΛ Μάρκος Ιωάννου 3-1. Ο Μάρκος κλέβει την μπάλα και ευστοχεί, φάτσα με τον τερματοφύλακα. Η μπάλα κατέληξε στο γάμμα της εστίας.

24′ Νέο δοκάρι! Μανώλης

24′ Χαμένο τετ α τετ του Μάνου

23′ Πέναλτι για ΑΕΛ στα 6 μέτρα. Αποκρούει ο Βάσος! Δείχνει την μεγάλη του κλάση

21′ Έναρξη 2ου Ημιχρόνου

Τέλος 1ου Ημιχρόνου

19′ Με διαγώνιο σουτ η ΑΕΛ μειώνει 2-1

18′ Χαμένες ευκαιρίες για το τριφύλλι

16′ Απίστευτη κομπίνα και απίστευτο σουτ του Ροδόλφο που στέλνει την μπάλα στο δοκάρι

12′ Συνεχίζει να έχει τον έλεγχο του αγώνα η ΟΜΟΝΟΙΑ

9′ Δοκάρι για τους πράσινους, σε τρομερό σουτ του Ροδόλφο

7′ Φοβερή απόκρουση Βάσου

6′ ΓΚΟΛ Αντρέι Αλεξιέγιεβς 2-0. Ο Λετονός κλέβει την μπάλα και σουτάρει στο πλεκτό

5′ Νέα απόκρουση σε προσπάθεια του Ροδόλφο

4′ Σουτ του Μάνου, απόκρουση

2′ ΓΚΟΛ Ροδόλφο Αντριόλι 1-0. Ο Βραζιλιάνος στο πρώτο τετ α τετ, στέλνει την μπάλα στον ουρανό των δικτύων της ΑΕΛ