Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΣΠΕ – ΟΜΟΝΟΙΑ 3-4 (vids)

ΣΠΕ – ΟΜΟΝΟΙΑ 3-4 (vids)

image

Ζωντανή ενημέρωση από το παιχνίδι στο Στρόβολο. Η ΟΜΟΝΟΙΑ ξεκίνησε νικηφόρα τις υποχρεώσεις της στα πλέι οφ του πρωταθλήματος φούτσαλ, νίκησε την ΣΠΕ Στροβόλου με 4-3 και έκανε αποφασιστικό βήμα τίτλου. Οι πράσινοι βρίσκονται στο +8 και περιμένουν το αποτέλεσμα του αγώνα Παρνασσός-Αποέλ Σίτι, που θα διεξαχθεί αύριο 01 Μαρτίου.

1ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ1713221074841
2ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ161033734633
3ΑΠΟΕΛ CITY FUTSAL F.S.C161024816032
4ΣΠΕ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ17935725930

Τέλος αγώνα. Νίκη για την ΟΜΟΝΟΙΑ με 3-4. Αποφασιστικό βήμα τίτλου από το τριφύλλι!

19 Δεύτερα για το τέλος

39:41 Γκολ για ΣΠΕ! 3-4!

Με δεμένα δάκτυλα ο Βάσος, συνεχίζεται το ματς

39′ Μεγάλη απόκρουση Βάσου και τραυματισμός του διεθνή πορτιέρο. Διακοπή

38′ Φάση με τον Τζακ

37′ Ευκαιρία με τον Αντρέι σε τετ α τετ

36′ ΓΚΚΚΟΟΛΛΛ ΚΑΡΛΙΝΙΟΣ. Γκολάρα από τον Βραζιλιάνο με σουτ και 2-4!

35′ Με το κεφάλι προσπάθησε να σκοράρει ο Ροδόλφο

34′ Νέα απόκρουση σε σουτ του Ροδόλφο

33′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καρλίνιος, απόκρουση

33′ Μεγάλη φάση με τον Κώστιο. Αποκρούει ο Οδυσσέας

32′ Γκολ για ΣΠΕ 2-3! Σουτ στο γάμμα της εστίας του Βάσου

30′ Μαγική πάσα Παπαδόπουλου, ο Μάρκος δεν σκοράρει στο τετ α τετ

29′ Πλάσα Καρλίνιος, γλύφει το δοκάρι η μπάλα
image

Στο κλειστό και ο πρόεδρος Μυλωνάς

29′ Μεγάλη ευκαιρία για ΣΠΕ, πάει χαμένη

25′ Συνεχίζει να είναι ανοικτό το ματς και με τις δύο ομάδες να δοκιμάζουν με σουτ να σκοράρουν

image

22′ Μεγάλη ευκαιρία με τον Ροδόλφο από κοντά να μην μπορεί να σκοράρει

22′ Απόκρουση Βάσου σε κοντινό σουτ

21′ Διπλό δοκάρι με τον Ροδόλφο!

21′ ‘Εναρξη Β Ημιχρόνου

Ημίχρονο

19′ Χαμένο 9μετρο πέναλτι από την ΟΜΟΝΟΙΑ με τον αρχηγό Μάνο

17′ Σουτ του Μάνου, αποκρούει δύσκολα ο Οδυσσέας

17′ Ξανά ο Βάσος δείχνει την μεγάλη του κλάση

16′ Μεγάλη απόκρουση του Βάσου σε τετ α τετ

14′ Μεγάλη ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Ροδόλφο να μην μπορεί να νικήσει τον πρώην συμπαίκτη του, Οδυσσέα.

13′ Καλή φάση για ΣΠΕ. Προβολή και τελευταία στιγμή ο Καρλίνιος κόβει

Ο Κούλλης ζητάει από τους παίκτες του συγκέντρωση

7′:50″ ΓΚΚΟΟΛΛΛ ΡΟΔΟΛΦΟ! 1-3 για τους πράσινους με τον Βραζιλιάνο να ευστοχεί ξανά!
image

Αυξάνει την πίεση της η ΟΜΟΝΟΙΑ

3:42″ ΓΚΚΟΛΛΛ ΚΑΡΛΙΝΙΟΣ! 1-2 Δεν τους επηρέασε τους πράσινους, που μπαίνουν ξανά μπροστά  στο σκορ

Ο Βραζιλιάνος έβαλε μπροστά την ΟΜΟΝΟΙΑ αλλά απάντησε άμεσα η ΣΠΕ

2′:47″ Ισοφαρίζει η ΣΠΕ 1-1

2′ ΓΚΚΟΟΛΛΛ ΡΟΔΟΛΦΟ! 0-1