Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ-ΣΠΕ Στροβόλου 1-4

ΟΜΟΝΟΙΑ-ΣΠΕ Στροβόλου 1-4

img_7256

Ήττα για την ΟΜΟΝΟΙΑ στο προτελευταίο της παιχνίδι για το πρωτάθλημα φούτσαλ. Οι πρωταθλητές οι οποίοι είχαν το μυαλό τους στραμμένο στον αγώνα Κυπέλλου με τον Άτλα, έχασαν από την ΣΠΕ με 4-1, με τον Κούλλη Μαυρουδή να δίνει χρόνο σε παίκτες που τον είχαν ανάγκη και να ξεκουράσει άλλους. Το γκολ για την ομάδα μας πέτυχε ο Ιάκωβος Παπαδόπουλος στο 26ο λεπτό.

Ζωντανά από το Ελευθερία ο προτελευταίος αγώνας των πρωταθλητών για το φετινό πρωτάθλημα.

40′ Τέλος αγώνα

37′ Γκολ για ΣΠΕ και 1-4! Ο αντίπαλος εκμεταλλεύεται το ότι ο Σκαμπύλης δεν ήταν στο τέρμα

36′ Από κοντά ο Τζακ δεν μπορεί να σκοράρει, αποκρούει ξανά ο Οδυσσέας

35′ Μέσα και ο Τάσος, με 5 παίκτες για το γκολ

34′ Αποκρούει πέναλτι ο Τάσος

33′ Χαμένο τετ α τετ του Καρλίνιος

32′ Αποκρούει ο Οδυσσέας σουτ του Τζακ

31′ Αυξάνουν την πίεση οι πράσινοι

28′ Καλό σουτ του Καρλίνιος, λίγο έξω

-Πιέζουν οι πράσινοι

26′ ΓΚΟΛ! Ο Τζακ σκοράρει ξανά. Ασταθή απόκρουση του Οδυσσέα μετά από σουτ του Μάνου και ο Τζακ από κοντά μειώνει σε 1-3

24′ Νέο δοκάρι με τον Μάνο!

23′ Τεράστια ευκαιρία ο Μάνος από κοντά, στέλνει την μπάλα πάνω από το τέρμα

22′ Γκολ για ΣΠΕ, 0-3!

22′ Μέσα ο Μάνος

21′ Ξεκινάει το β μέρος με 4 παίκτες λόγω της κόκκινης (Σκαμπύλης, Μάρκος, Καρλίνιος, Δημητριάδης)

——————————————

20′ ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

-Σώζει την ομάδα μας από το τρίτο γκολ της ΣΠΕ ο Κώτσιος που σταματάει αντικανονικά παίκτη του αντιπάλου που πήγαινε μόνος να βάλει γκολ. Αποβάλλεται ο Κώτσιος

19′ Με flying gk οι πράσινοι. Μέσα ο Σκαμπύλης

18′ Γκολ για ΣΠΕ 0-2! Η μπάλα τιμωρεί τους πράσινους

17′ Σωρεία χαμένων ευκαιριών με τους Κωτσιούι και Καρλίνιος

17′ Πιέζει για το γκολ η ομάδα μας, η ΣΠΕ προσπαθεί με αντεπιθέσεις. Κίτρινη κάρτα δέχθηκε ο Κούλλης!

14′ Σουτ του Κώτσιου από καλό σημείο, η μπάλα λίγο έξω

13′ Καλό σουτ από τον Μάνο, η μπάλα λίγο έξω

12′ Μεγάλη φάση για τον αντίπαλο. Άστοχο σουτ από κοντά

11′ Απόκρουση του Τάσου σε ευκαιρία της ΣΠΕ

7′ Δοκάρι με τον Μάνο!

5′ Δοκάρι με τον Καρλίνιος!

4′ Γκολ για ΣΠΕ 0-1

3′ Σουτ Καρλίνιος, απόκρουση