Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Στην επόμενη φάση με επίδειξη δύναμης (ΟΜΟΝΟΙΑ – Άτλας 11-1)

Στην επόμενη φάση με επίδειξη δύναμης (ΟΜΟΝΟΙΑ – Άτλας 11-1)

img_4799

Την πρόκριση της στην επόμενη φάση του κυπελλου φούτσαλ εξασφάλισε απόψε η φουτσαλική μας ομάδα, που συνέτριψε με 11-1 τον Άτλα Αγλαντζιάς. Οι πράσινοι ήταν κατά πολύ ανώτεροι από τον αντίπαλο τους και δίκαια πήραν το εισιτήριο για την επόμενη φάση.

Ο Μαυρουδής είχε την ευκαιρία να δώσει λεπτά σε νεαρούς παίκτες ενώ χρησιμοποίησε και τον Βάσο μέσα, με τον διεθνή πορτιέρο να τον βγάζει ασπροπρόσωπο, σκοράροντας δις μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα!

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ 11-1 – Στην επόμενη φάση του Κυπέλλου η ΟΜΟΝΟΙΑ

39′ Γκολ για Άτλα 11-1

38′ ΓΚΟΟΟΟΛΛΛ ΠΑΜΠΟΣ! Προσφέρουν θέαμα οι παίκτες του Μαυρουδή

37′ ΓΚΟΟΟΟΛΛΛ ΜΑΝΟΣ! Ασταμάτητοι οι πράσινοι

35:26 ΓΚΟΟΟΛΛΛ ΒΑΣΟΣ! Ο διεθνής τερματοφύλακας κάνει την παρουσία του στο παρκέ, κάτι παραπάνω από αισθητή, με δύο συνεχόμενα γκολ!

35:09 ΓΚΟΟΛΛΛΛ ΒΑΣΟΣ!

33′ ΓΚΟΟΟΟΛΛΛ ΤΕΟ. Ο νεαρός φουτσαλιστής σκοράρει μετά από μία υπέροχη προσπάθεια του Κίνο.

-Ανάσες και για τον Τάσο. Στο τέρμα ο μικρός Μαλαός

-Με Τάσο στο τέρμα και Βάσο μέσα στην 5αδα! Ο Κυπριανού δίνει ανάσες στους συμπαίκτες του

30′ ΓΚΟΟΟΛΛΛ ΑΝΤΡΕΙ! Τρίτο γκολ για τον Λετονό και 6ο για την ομάδα μας που θα κάνει απόψε το πρώτο βήμα για το νταμπλ

27′ ΓΚΟΟΟΛΛΛ ΚΑΡΛΙΝΙΟΣ! 5-0 η ΟΜΟΝΟΙΑ καθαρίζει την υπόθεση πρόκριση

24ΓΚΟΟΟΛΛΛ ΤΖΑΚ! Ο Παπαδόπουλος σκοράρει μετά από ασίστ του Πάμπου!

22′ ΓΚΟΟΟΛΛΛ ΑΝΤΡΕΙ ΑΛΕΞΙΕΓΙΕΒ 3-0. 2ο γκολ για τον Αντρέι!

21′ Έναρξη β ημιχρόνου

20′ Τέλος Ημιχρόνου 2-0

16′ Πολλές χαμένες ευκαιρίες για τους πράσινους

10′ Συνεχίζει να βάζει πίεση η ομάδα μας

6′ ΓΚΟΟΟΛΛΛ ΜΑΝΟΣ! 2-0. Ο Τζακ δίνει πάσα πάρε βάλε στον αρχηγός και αυτός δεν αστοχεί

3′ ΓΚΟΟΟΛΛΛ ΑΝΤΡΕΙ ΑΛΕΞΙΕΓΙΕΒ 1-0. Ο Λετονός ανοίγει το σκορ για τους πράσινους

2′ Ξεκίνησε ορεξάτα το παιχνίδι η ΟΜΟΝΟΙΑ