Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Παρνασσός-ΟΜΟΝΟΙΑ 4-3

Παρνασσός-ΟΜΟΝΟΙΑ 4-3

sak_3566

Ήττα για την ομάδα μας στο φινάλε του πρωταθλήματος. Οι πρωταθλητές έχασαν από τον Παρνασσό εκτός έδρας με 4-3 και έκλεισαν με αυτό τον τρόπο άλλη μία πετυχημένη χρονιά. Η προσοχή στρέφεται εξ ολοκλήρου πλέον στο Κύπελλο, για επίτευξη του στόχου που δεν είναι άλλος από το νταμπλ.

Ζωντανά ο τελευταίος αγώνας της πρωταθλήτριας ομάδας μας για το πρωτάθλημα 2012/13.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

39:55 Δοκάρι με τον Μάνο

39:30 Γκολ για Παρνασσό. Η ομάδα του Στροβόλου φέρνει τα κάτω πάνω!

-Οι διαιτητές αποβάλουν τον Νικόλα Κυριάκου από τον πάγκο. Σε ένα αδιάφορο ματς, που είναι και το τελευταίο της σεζόν, οι διαιτητές προσπαθούν να αναδειχθούν σε μοναδικοί πρωταγωνιστές.

38′ Γκολ για Παρνασσό 3-3. Ρίσκαρε ο αντίπαλος με 5ο παίκτη και του βγήκε

32′ Μεγάλη χαμένη φάση με τον Μάρκο!

27′ Τετ α τετ ο Μάνος, άουτ

25′ Τρομερή εκτέλεση φάουλ από τον Καρλίνιος, η μπάλα τραντάζει το δοκάρι

22′ ΓΚΟΟΛΛΛ! Ο Αντρέι εκτελεί κόρνερ με δύναμη και η μπάλα κτυπάει σε πόδι αμυντικού και καταλήγει στο πλεκτό

21′ ΓΚΟΟΛΛΛ ΤΖΑΚ! Ο Πάμπος δίνει νέο έτοιμο γκολ και ο Παπαδόπουλος νικάει τον αντίπαλο τερματοφύλακα

21′ Χαμένη ευκαιρία με τον Μάρκο

21′ Έναρξη Β Ημιχρόνου

Τέλος Ημιχρόνου

18′ Μεγάλη φάση με τον Πάμπο

18′ ΓΚΟΟΛΛΛ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ. Μετά από πάσα του Πάμπου ο νεαρός φουτσαλιστής σκοράρει

16′ Νέα απόκρουση του αντίπαλου κήπερ

15′ Προ κενής εστίας ο Καρλίνιος αστοχεί

12′ Καλή φάση για τον αντίπαλο

11′ Νέα απόκρουση από τον αντίπαλο τερματοφύλακα. Πολλές χαμένες ευκαιρίες από τους πράσινους

9′ Δοκάρι ο Αντρέι! Άτυχοι οι πράσινοι. Η τύχη με το μέρος του αντιπάλου

8′ Απόκρουση σε νέο τετ α τετ από τον Κώτσιο

8′ 2-0 για τον Παρνασσό με σουτ στον αιφνιδιασμό

7′ Χαμένη ευκαιρία με τον Μάνο σε τετ α τετ

4′ Γκολ για Παρνασσό. 1-0  με πλασέ

2′ Μεγάλη ευκαιρία με τον Μάρκο, πλάσα και απόκρουση

1′ Ξεκίνησε ο αγώνας

ΟΜΟΝΟΙΑ: Βάσος, Αντρέι, Τζακ, Μάρκος, Πάμπος