Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ-Λειβαδιακός 3-1

ΟΜΟΝΟΙΑ-Λειβαδιακός 3-1

Με σκορ 3-1 η ΟΜΟΝΟΙΑ περνάει το εμπόδιο του Λειβαδιακού στη Λευκωσία, και κάνει έτσι το 2 στα 2 στο πρωτάθλημα, φθάνοντας στους 6 βαθμούς. Οι πράσινοι βρίσκονται στη 1η θέση μαζί με Παρνασσό και Αποέλ.

Ζωντανά από το Ελευθερία ο αγώνας κόντρα στο Λειβαδιακό για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος φούτσαλ.

40′ ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

39′ Γκολ για Λειβαδιακό

38′ Στα τελικά στάδια το παιχνίδι

34′ ΓΚΟΛ ΜΑΡΚΟΣ. Απελευθερώθηκε όμορφα από αντίπαλο στην περιοχή και σούταρε εύστοχα

31′ Καλό σουτ Λειβαδιακού, άου

30′ Καλό σουτ από το Κωτσιούι, κοντράρει σε σώματα

26′ Διπλό δοκάρι για τους πράσινους με Πάμπο και Μάρκο

22′ ΓΚΟΛΛΛ! ΚΑΡΛΙΝΙΟΣ! Με προβολή μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μάνου ο Βραζιλιάνος δίνει προβάδισμα δύο γκολ στην ομάδα μας

22′ ΓΚΟΛ για ΟΜΟΝΟΙΑ! (Αυτογκόλ) Μετά από ωραία ενέργεια από Κωτσιούι και Μάνο

20′ ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

19′ Μοναδική ευκαιρία στα τελευταία δευτερόλεπτα του ημιχρόνου. Ο Πάμπος βρήκε μόνο τον Αντρέι, που βιάστηκε για το σουτ και αστόχησε

18′ Μεγάλη απόκρουση του Βάσου σε τετ α τετ

18′ Σουτ του Μάνου, έξω

15′ Δύο αντεπιθέσεις από τον αντίπαλο χωρίς όμως να απειλήσει. Οι αντεπιθέσεις ωστόσο ξεκίνησαν μετά από λάθη δικά μας

14′ Δοκάρι για την ΟΜΟΝΟΙΑ που ψάχνει το δρόμο για το πρώτο γκολ. Η μπάλα σταμάτησε στη δοκό μετά από σουτ του Αντρέι

11′ Σε ετοιμότητα ο Βάσος σε γρήγορη αντεπίθεση του Λειβαδιακού

10′ Μεγάλη ευκαιρία με τον Μάνο σε κενό τέρμα σχεδόν, να αστοχεί

9′ Φεύγει από τον προσωπικό του αντίπαλο ο Μάνος και σουτάρει από καλή θέση, η μπάλα πάει έξω

8′ Νέο σουτ του Πάμπου, διώχνουν ξανά

8′ Σουτ του Αντρέι δυνατό, κόβει σε κόρνερ ο πορτιέρο του αντιπάλου

7′ Καλό σουτ του Αντρέι απόκρουση. Σουτ του Πάμπου στην επαναφορά, πάει κόρνερ τελικά η μπάλα

4′ Σουτ Καρλίνιος, σε κόρνερ μετά από κόντρα