Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ – Λιτίγια 1-6

ΟΜΟΝΟΙΑ – Λιτίγια 1-6

image

Το φιλμ του αγώνα μεταξύ ΟΜΟΝΟΙΑΣ και Λιτίγια.

Τέλος αγώνα: Πλασματικό το σκορ, αλλά δίκαιη η νίκη των Σλοβένων. Πλέον η ΟΜΟΝΟΙΑ κτυπάει ρέστα με τις πιο δυνατές ομάδες του ομίλου. Θα πρέπει όμως να φορέσει το καλό της κοστούμι για να ελπίζει.

40′ ΓΚΟΛ 1-6. Έχει σταματήσει η ΟΜΟΝΟΙΑ, ο Πάντιτς με γυριστό σκοράρει

39′ ΓΚΟΛ 1-5. Λάθος ενώ ο Τάσος δεν ήταν στο τέρμα του και γκολ σε κενή εστία.

37′ ΓΚΟΛ 1-4 με φοβερή ατομική ενέργεια και τέλειωμα του Μάρτιτς

37′ Χαμένη μεγάλη ευκαιρία, λίγο πίσω από τον μόνο Τζακ η πάσα του Μάνου

-Με Flying Goalkeeper πλέον η ΟΜΟΝΟΙΑ

36′ ΓΚΟΛ 1-3 για την Λιτίγια με τον αρχηγό της Όσρετγκαρ. Πλάσα από κοντά στο κενό τέρμα.

35′ Σουτ του Μόμο περνάει παράλληλα. Άλλα 5 λεπτά.

34′ Μεγάλο λάθος του διαιτητή εναντίων της ΟΜΟΝΟΙΑΣ που φέρνει κίτρινες στους Ιακώβου και Μόμο. Τραγικά λάθη για τέτοιο επίπεδο από το διαιτητή.

33′ Δυνατό σουτ του Λε Μπουέτε, απόκρουση σε κόρνερ

32′ Και νέα μεγάλη φάση με το Κωτσιούι. Μπορούμε

32′ Τετ α τετ του Κώτσιου, αποκρούει ο πορτιέρο

31′ Πολύ ωραία ενέργεια και πλάσα του Ουρσέλ, το τετ α τετ αποκρούεται.

30′ Δοκάρι για τους Σλοβένους. Πρέπει να ανέβουμε

27′ Τζακ επικίνδυνα στη περιοχή, η τελική πάσα ανακόπτεται

25′ Ανατροπή του Αντρέι στη περιοχή, δεν βλέπει παράβαση ο Ρώσος ρεφ

23′ Σουτ του Αντρέι στην εξωτερική των δικτύων

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Τέλος ημιχρόνου

20′ Φοβερό σουτ του Λε Μπουέτε, λίγο άουτ

20′ Μεγάλη απόκρουση του Πούσκαρ σε φάουλ του Καρλίνιος

19′ ΓΚΟΛ 1-2 για τη Λιτίγια με τον Πάντιτς. Λάθος στο κέντρο και στον αιφνιδιασμό σκοράρει με πλάσα

16′ Ευκαιρία για τους Σλοβένους πάει χαμένη με τον Οσρέντγκαρ

– Υπέροχη ενέργεια από τον Κώτσιο, αδειάζει αμυντικό, κάνει το γύρισμα και ο Μάρκος Ιωάννου με τακουνάκι σκοράρει!!

15′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΜΑΡΚΟΣ!!!

11′ Φοβερή χαμένη ευκαιρία των Σλοβένων με τον Ρούτσνα. Εντελώς μόνος.

10′ Φοβερό σουτ του Καρλίνιος, μεγάλη απόκρουση σε κόρνερ

9′ Πολύ καλό σουτ του Βρίχοβετς αποκρούει ο Τάσος

8′ Νέα μεγάλη ευκαιρία με τον Μόμο. Άντε να ανεβούμε

8′ Πολύ καλό διαγωνιο σουτ του Αντρέι, αποκρούει ο Πούσκαρ

7′ Μεγάλη απόκρουση του Τάσου σε τετ α τετ

Στο γήπεδο Γκικίεβιτς, Τέιλορ και Κυριάκου. Ελπίζουμε να φέρουν γούρι. Από τη σελίδα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ στο Facebook.

– Έχει μπει καλύτερα ο αντίπαλος και πρέπει να ανεβούμε.

4′ 0-1 Με σουτ του Οσρέντγκαρ ανοίγει το σκορ η Λετίγια. Ο αντίπαλος παίκτης έκανε πλασέ αδύνατο, αλλά ο Τάσος δεν είχε καθαρό πεδίο

1′ Σουτ του Μάνου, απόκρουση