Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ-Μπακού 0-1

ΟΜΟΝΟΙΑ-Μπακού 0-1

image

Το φιλμ του αγώνα μεταξύ Μπακού και ΟΜΟΝΟΙΑΣ

Τέλος αγώνα: Μεγάλη προσπάθεια, από δυο μεγάλες ομάδες, με νικητές δυστυχώς τους Άγγλους της Μπακού. Τυπικής διαδικασίας το τελευταίο παιχνίδι για την ΟΜΟΝΟΙΑ.

40′ Σουτ του Μόμο στην εκπνοή, απόκρουση

40′ Σουτ του Καρλίνιος μεγάλη απόκρουση

39′ Κεφαλιά του Μανώλη άουτ

– Με flying goalkeeper τον Μόμο η ΟΜΟΝΟΙΑ

38′ Ανατρέπεται στην περιοχή ο Μανώλης, ο ρεφ δείχνει παίζεται

38′ Κώτσιος στη μεγάλη φάση, μεγάλη και η απόκρουση

37′ Απόκρουση του Βάσου σε τετ α τετ, κρατάει την ΟΜΟΝΟΙΑ στο παιχνίδι

34′ ΓΚΟΛ 0-1 για τους Αγγλους. Δυνατό σουτ αποκρούει εντυπωσιακά ο Βάσος, στο ριμπάουντ όμως η Μπακού σκοράρει, με τον εξαιρετικό μας πορτιέρο εξουδετερωμένο.

32′ Ωραία ενέργεια του Ουρσέλ , το σουτ το όμως φεύγει άουτ

31′ ΦΟβερό σε δύναμη σουτ για τους Άγγλους, φοβερή και η απόκρουση του Βάσου σε κόρνερ.

30′ Μεγάλη φάση για την ΟΜΟΝΟΙΑ, ο Αντρέι δεν μπορεί στο τετ α τετ

29′ Φοβερή απόκρουση του Βάσου σε τετ α τετ

27′ Αδράνεια στην άμυνα, ο Βάσος φωνάζει ξανά παρόν

25′ Νέα απόκρουση του Βάσου

24′ Φοβερό σουτ του Καρλίνιος, μεγάλη απόκρουση σε κόρνερ

23′ Μεγάλη εξ επαφής απόκρουση του Βάσου!

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Η ΟΜΟΝΟΙΑ μπορεί!

20′ Απόκρουση του Βάσου σε τετ α τετ. Κρατάει το μηδέν ο διεθνής πορτιέρο

17′ Σουτ του Μόμο, απόκρουση

14′ Διπλή μεγάλη φάση, πρώτα αποκρούει ο πορτιέρο, μετά το σουτ του Κώτσιου κτυπάει στο δοκάρι

14′ Εξαιρετικό σουτ του Καρλίνιος, μεγάλη απόκρουση του πορτιέρο

14′ Καλό σουτ του Ουρσέλ απόκρουση

12′ Δοκάρι για τη Μπακού.

10′ Νέα καλή απόκρουση του Βάσου

9′ Μακρινό σουτ του Ουρσέλ εύκολη απόκρουση

8′ Πολύ καλή απόκρουση του Βάσου σε κοντινό σουτ.

7′ Μεγάλη ευκαιρία τώρα για την ΟΜΟΝΟΙΑ. Ο Μάνος δίνει προς τον Κώτσιο, λίγο πίσω του όμως και ενώ ήταν προ κενής εστίας.

5′ Μεγάλη ευκαιρία για τους Άγγλους, ευτυχώς το κοντινό σουτ πάει άουτ.

3′ Δύο μεγάλες φάσεις σε 20 δευτερόλεπτα. Πρώτα οι Άγγλοι απείλησαν αλλά ο Βάσος απέκρουσε εντυπωσιακά. Στον αφινιδιασμό ο Μόμο έδωσε στον Αντρέι που πλάσαρε, για να αποκρουστεί η μπάλα στη γραμμή.