Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Τα στιγμιότυπα από τη νίκη στο αιώνιο ντέρμπι

Τα στιγμιότυπα από τη νίκη στο αιώνιο ντέρμπι

Νίκη με 5-3 πέτυχε η ΟΜΟΝΟΙΑ Αραράτ στο αιώνιο ντέρμπι του Πρωταθλήματος Φούτσαλ. Το Αποέλ άνοιξε το σκορ, η ομάδα μας απάντησε άμεσα και ακολούθως πέρασε μπροστά στο σκορ, όμως το ημίχρονο ολοκληρώθηκε ισόπαλο. Στην επανάληψη οι “πράσινοι” έδειξαν πως το ηθελαν περισσότερο και προηγήθηκαν ξανά, όμως οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν ξανά, αλλά προσορινά, αφού το “τριφύλλι” πέτυχε δύο γκολ στο φινάλε και πήρε το “τρίποντο”. Δείτε τα στιγμιότυπα του αγώνα:

Πιο κάτω παρακολουθήστε το νέο επεισόδιο της διαδικτυακής εκπομπής “Futsal Unlimited”, όπου έγινε ανάλυση της τελευταίας αγωνιστικής του πρώτου γύρου του Πρωταθλήματος, με τον Κώστα Πολυβίου να ήταν καλεσμένος. Οι δηλώσεις του προπονητή της ομάδας μας: