Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ Κέρδισε και βλέπει Άμρισβιλ: ΑΕ Καραβά-ΟΜΟΝΟΙΑ 1-3 σετ

Κέρδισε και βλέπει Άμρισβιλ: ΑΕ Καραβά-ΟΜΟΝΟΙΑ 1-3 σετ

Την ΑΕ Καραβά για την 9η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Πετόσφαιρας αντιμετώπισε η ΟΜΟΝΟΙΑ στη Λεμεσό. Η ομάδα μας κατάφερε να πάρει το τρίποντο καθαρίζοντας το παιχνίδι με 1-3, επιβεβαιώνοντας τον τίτλο του φαβορί. Οι λεβέντες του φιλέ παρουσιάστηκαν σοβαροί, διατήρησαν τη συγκέντρωση τους σε όλο το ματς, με εξαίρεση το 3ο σετ, και πήραν το ζητούμενο. Πλέον η προσοχή όλων στρέφεται στον σημαντικό ευρωπαϊκό αγώνα της Τετάρτης με αντίπαλο την Άμρισβιλ (20:00), στον επαναληπτικό της ήττας με 3-0. Η ΟΜΟΝΟΙΑ έδειξε ότι έχει τις δυνατότητες να περάσει στην επόμενη φάση και ευελπιστεί ότι με τη στήριξη του κόσμου της θα τα καταφέρει.