Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ Εύκολα απέναντι στον Εθνικό Λατσιών

Εύκολα απέναντι στον Εθνικό Λατσιών

Η ΟΜΟΝΟΙΑ επικράτησε εύκολα με 3-0 σετ απέναντι στον Εθνικό Λατσιών και πήρε την 12η σερί νίκη. Η ποιότητα των δύο ομάδων είναι αρκετά μεγάλη και η ομάδα μας δεν δυσκολεύτηκε να πάρει το τρίποντο.

Στο πρώτο σετ, οι φιλοξενούμενοι κρατούσαν κοντά το σκορ μέχρι που η ΟΜΟΝΟΙΑ άνοιξε τη διαφορά και στο τέλος το πήρε με σχετική ευκολία και σκορ 25-15. Δυνατά ξεκίνησε στο δεύτερο σετ η ομάδα μας όπου από νωρίς άνοιξε ψαλίδα και το πήρε με σκορ 25-8. Στο τρίτο και τελευταίο σετ οι πετοσφαιριστές μας έκλεισαν τον αγώνα παίρνοντας το με σκορ 25-17.

Άλλη μια νίκη λοιπόν για το τμήμα της Πετόσφαιρας, που έκανε το 12 στα 12. Το βλέμμα τώρα στρέφεται στο επερχόμενο ντέρμπι της Δευτέρας απέναντι στον Παφιακό.