Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ Ήττα για την ΟΜΟΝΟΙΑ από την Πενζούγκιορ

Ήττα για την ΟΜΟΝΟΙΑ από την Πενζούγκιορ

Ολοκληρώθηκε ο πρώτος Ευρωπαϊκός αγώνας της ΟΜΟΝΟΙΑΣ απέναντι στην Ουγγρική Πενζούγκιορ. Η ομάδα του Σάββα Σάββα ήταν ανταγωνιστική στο πρώτο μισό του πρώτου σετ, πάλεψε το δεύτερο σετ χάνοντας το στις λεπτομέρειες ενώ στο τρίτο και τελευταίο σετ δεν μπόρεσε να προβάλει αντίσταση στους γηπεδούχους. Το τελικό 3-0 αφήνει πολύ μικρά περιθώρια για πρόκριση ενόψει του αυριανού επαναληπτικού.

Τα σετ του αγώνα 25-19, 25-23 και 25-15

ΝΩΡΙΤΕΡΑ…

Η εξέλιξη του παιχνιδιού:

Τέλος αγώνα. Η ΟΜΟΝΟΙΑ ηττήθηκε με 3-0 σετ στον πρώτο της αγώνα. Αύριο ο επαναληπτικός

25-15 και τέλος

20-13 το σκορ. Είναι πίσω η ΟΜΟΝΟΙΑ και δύσκολα θα αποφύγει την ήττα στο πρώτο παιχνίδι

13-8 η Πενζούγκιορ προηγείται στο τρίτο σετ. Πολύ δύσκολα είναι τα πράγματα για την ΟΜΟΝΟΙΑ

5-3 μπροστά στο τρίτο σετ η Πενζούγκιορ

Αρχίζει τώρα το τρίτο σετ….

Τέλος το δεύτερο σετ. Το κατέκτησε με 25-23 η Πενζούκγκιορ και πλέον προηγείται με 2-0 σετ

23-23 στο δεύτερο σετ

20-20 στο δεύτερο σετ

19-18 μπροστά η ΟΜΟΝΟΙΑ. Κάνουν μεγάλη προσπάθεια οι παίκτες του Σάββα Σάββα σε αυτό το δεύτερο σετ

Ανακτούν το προβάδισμα οι γηπεδούχοι 15-13 είναι μπροστά

Προβάδισμα στο 2ο σετ για πρώτη φορά για την ΟΜΟΝΟΙΑ. 11-10 ύστερα από συνεχόμενους πόντους

10-7 μπροστά η Πενζούγκιορ. Προσπαθεί η ΟΜΟΝΟΙΑ να πλησιάσει

Μπαίνουν δυνατά οι γηπεδούχοι στο δεύτερο σετ και προηγούνται ήδη με 6-3

Έχασε το πρώτο σετ η ΟΜΟΝΟΙΑ με 25-19

Ο αγώνας βρίσκεται στο πρώτο σετ, γίνεται ένα πολύ κλειστο παιχνίδι και το σκορ είναι στο 15-15