Home INSTAGRAM Πως είδαν οι οπαδοί της ΟΜΟΝΟΙΑΣ το νικηφόρο φιλικό

Πως είδαν οι οπαδοί της ΟΜΟΝΟΙΑΣ το νικηφόρο φιλικό

SHARE
14531 CMFV MAG AD SPORTS 21x28 3

Χιλιάδες φίλαθλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ έδωσαν το παρών τους στο ΓΣΠ το βράδυ του Σαββάτου, για να δουν από κοντά την αγαπούλα στο πρώτο της φιλικό επί Κυπριακού εδάφους μετά το βασικό στάδιο της προετοιμασίας. Σχεδόν γεμάτη η Δυτική κερκίδα, τόσο στο άνω όσο και στο κάτω διάζωμα, αρκετοί οπαδοί κάθισαν και στην Ανατολική κερκίδα, ενώ μπόλικη τρέλα ήταν μαζεμένη και στο βόρειο πέταλο, εκεί όπου οι οργανωμένοι έκαναν πάρτι με συνθήματα, χορό και φωτοβολίδες.

Δείτε αναρτήσεις στο Instagram από τους οπαδούς της ομάδας μας:

 

 

#omonoia

A post shared by Σταυρος Κιριο (@trelosalbanos) on

 

 

The smell of the smoke more nicely than the perfume #omonoia #gate9 #pyro #ultras

A post shared by Anastasis (@anastasismikellides) on

 

#OMONOIA #justafriendlymatch #ineTrellosOprasinoslaos #omonoianews

A post shared by Dimitris Erotokritou (@dimitriserotokritou) on

 

 

#GATE9 #OMONOIA#omonoianews

A post shared by antreas.geo (@antreas.ix) on

 

 

 

 

#omonoia #omonoianews #ομόνοια #vamos ☘☘☘

A post shared by Thanasis (@thanasis_aloo) on

 

Τζαι 33 Αυγούστου να έπαιζες ήταν να έρτουμε πάλε. #αγαπούλα #ΟΜΟΝΟΙΑ

A post shared by Michalis Pingos (@michalispingos) on

 

#Omonoia #vamos #friendlgame #with #these #beauties 😍☘️☘️👑

A post shared by Despoina Nicolaidou (@debbie1087) on

 

#mono #omonoia 🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

A post shared by VARADERO 💚 ❤ (@p.k_varadero) on

 

 

#omonoia !!!

A post shared by Giwrgos Ellinas (@giwrgos.ellinas) on

 

#work#with#brother#friendly#game#omonoia#versus#olympiacos#gsp#stadium#nicosia#cyprus#saturday#august#2017

A post shared by Dora Antoniou💋❤ (@dora_antoniou) on

 

We missed you! #home #oneteam #ateamaboveall #omonoia #gsp

A post shared by Savvas Drousiotis (@savvas_drousiotis) on

 

#OMONOIA#GATE9#OMONOIAVSOLIMPIAKOLEFKOSIAS#omonoianews

A post shared by antreas.geo (@antreas.ix) on

 

#omonoia # omada mou# pantotini

A post shared by Kwnstantina Neofytou (@kwnstantina_neofytou) on

 

Ate shillakaaa mou 💚 #omonoia #green #love #friendly #omonoiaaiwnia #today

A post shared by Olympia Kapiotelh (@olympiakapiotelh) on

Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στο Champions League! Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά στοιχήματα στα ματς της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.