Home INSTAGRAM Το “ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΙΩΝΙΑ” από κάθε γωνιά

Το “ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΙΩΝΙΑ” από κάθε γωνιά

SHARE
14531 CMFV MAG AD SPORTS 21x28 3

Ότι και να πεις είναι λίγο για αυτό τον κόσμο. Στην πρεμιέρα της ομάδας ήταν εκεί, έδωσε δυναμικό παρών, γεμίζοντας Δυτική και Ανατολική κερκίδα, αναγκάζοντας να ανοίξουν και το Νότιο πέταλο, ενώ το τραγούδι δεν σταμάτησε λεπτό. Καλύτερη στιγμή στην κερκίδα όμως, ήταν πριν την έναρξη της αναμέτρησης… Ξεχώρισε ασφαλώς το εντυπωσιακό coreo που ετοίμασαν οι οργανωμένοι στην Ανατολική κερκίδα, εκεί όπου κάθισαν λόγω της τιμωρίας με το κλειστό βόρειο πέταλο.

Με την είσοδο των ποδοσφαιριστών στον αγωνιστικό χώρο, ο κόσμος σήκωσε τα χαρτόνια και εμφανίστηκε το “ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΙΩΝΙΑ”! Τη φωτογραφία με το coreo επέλεξαν οι περισσότεροι φίλοι της ομάδας μας να αναρτήσουν στο Instagram. Μαζέψαμε αρκετά ποσταρίσματα από τη χθεσινή μέρα και μπορείτε να τα δείτε πιο κάτω:

 

Forever and always💚☘️ #omonoia #omonoianews #onelove

A post shared by Lambrinos Katzhis (@lkatgis) on

 

#omonoia #gsp#agapoulaa #omonoiasupporters

A post shared by Αγάθη Ζαφειρίου (@agi_zaf) on

 

ZW ENA ONIRO TOSO TRELO #gate9 #OMONOIA

A post shared by Stefanos Agathou (@stefanos_omonoia9) on

 

Irtamen pale agapoula #omonoiavsethnikosaxnas #premierameniki #omonoianews ☘☘

A post shared by Anna Kasenidi (@anna_kasenidi) on

 

 

#OMONOIA αγάπη μου γλυκιά! ☘️⚽️

A post shared by Σταύρος Μιχαήλ (@stavrosix) on

 

Omonoia#antifa#gate9#gate9limassol#aiwnia#

A post shared by Akis Christoforou (@akischristoforou) on

 

#firstmatchoftheyear #omonoia #omonoiaaiwnia #victory #matt27 #alwaysonfire ☘🇨🇾🔥⚽️

A post shared by Charalambos (@charalambos_91) on

 

#omonoia #omonoiaiwnia

A post shared by artemis_ky (@artemis_ky) on

 

 

#omonoia #aionia @skevi_andreou22 @gregoriaalexandrou

A post shared by F.alexandrou (@f.alexandrou) on

 

#omonoianicosia

A post shared by George Angelos (@georgeangelos1) on

 

 

#ΟΜΟΝΟΙΑ #ΑΙΩΝΙΑ

A post shared by Andreas Karavias (@karaviasg9) on

 

#OMONOIA #AIWNIA #Gate9 #Grandopening #25years #fightforgreenandwhite

A post shared by Antreas Flouris (@a.flouris9) on

 

My way of life..#omonoianews #ατε_κορουα_μου☘

A post shared by Αντωνία Ζαμπά (@antoniazampa) on

 

#agapoula #omonoia #premiera #laos #thira9 #winners #happy #omonoiaaiwnia

A post shared by Konstantinos Gavriel (@konstantinos.gavriel) on

 

#omonoia #gate9 #omonoianews #omonoia_aiwnia

A post shared by Antreas4eVa (@antreas4eva) on

 

#ομονοια_αιωνια

A post shared by Christiana Michael (@chistiana_m) on

 

#omonoianews

A post shared by Thanasis Risvanis (@thanasis_risvanis9) on

 

 

#omonoia #gate9 GIASENA ZO ♧♧

A post shared by γιώργος δημητριου (@giorgos_9_) on

 

Αρχίσαμε 💚 #omonoia

A post shared by Constantinos Panteli (@con.panteli) on

 

#μπάϊ ❤❤☘☘☘☘☘#omonoianews

A post shared by Αντωνία Ζαμπά (@antoniazampa) on

 

 

 

#match#day#football#premiere#Omonoia#☘

A post shared by marianna (@marktor9) on

 

#agapoulla_mou_irtame_pale #monomonoia #omonoia

A post shared by Andreas Christodoulou (@andreas_chr87) on

 

#ομονοια_αιώνια ☘️☘️☘️

A post shared by Dimitris Hadjielia (@hadjielia_d) on

 

#OMONOIA

A post shared by Petros Aristotelous (@peeetros9) on

 

#omonoia #omonoiasupporters #green #firtsgame #omonoianews #fans #gate9

A post shared by maria markou (@mariamarkou6) on

 

☘️ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΟΥ☘️ #match #day #omonoia #omonoianews

A post shared by Stavriana| 18 (@_stavrianaharous_) on

 

 

#omonoia #green #white #9 #gsp #roadtrip #firstoftheseason #football #addiction #ateamaboveall

A post shared by Savvas Drousiotis (@savvas_drousiotis) on

 

 

Last night #omonoia ΟΜΟΝΟΙΑ-εθνικος αχνας 2-1 ☘

A post shared by Αντωνία Ζαμπά (@antoniazampa) on

 

 

#omonoia #footballtime #win #green

A post shared by Andreas Kolias (@andyskolias) on

 

#agapoulaa #omonoia #gspsofinstagram #gsp #omonoiasupporters #hereweare #nicosiacyprus #cyprus

A post shared by Αγάθη Ζαφειρίου (@agi_zaf) on

 

#onthewaytonicosia#omonoia#aionia

A post shared by Chris (@chrispapape) on

 

#omonoiasupporters # gia sena tragoudw..

A post shared by Giwrgos Ellinas (@giwrgos.ellinas) on

 

 

 

#prematch #fanella #kaskol #seasonticket #ready #ομονοια ☘️☘️☘️ #ομονοια_αιώνια

A post shared by Dimitris Hadjielia (@hadjielia_d) on

 

 

#gate9 #gate9_bus #OMONOIA #oulla_xalali_sou

A post shared by Marios Kouspis (@m.kouspis) on

Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στο Champions League! Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά στοιχήματα στα ματς της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.