Home TOP NEWS Το δεύτερο του με την ανδρική ομάδα

Το δεύτερο του με την ανδρική ομάδα

Πρώτο παιχνίδι φέτος με την ανδρική ομάδα για τον Ανδρέα Κατσαντώνη και πρώτο γκολ μάλιστα, σκοράροντας στο 53ο λεπτό του αγώνα με τη Δόξα, μειώνοντας σε 1-2. Αυτό ήταν το δεύτερο γκολ του νεαρού επιθετικού με την πρώτη ομάδα, αφού το παρθενικό του το σημείωσε την περσινή αγωνιστική περίοδο.

Πέρσι ο 18χρονος παίκτης της ομάδας μας έπαιξε σε δύο ματς με την πρώτη ομάδα, κάνοντας ντεμπούτο τεσσάρων λεπτών με τον Απόλλωνα, ενώ έπαιξε και κόντρα στην ΑΕΛ, όπου ήταν βασικός, γράφοντας 90λεπτο και βρίσκοντας δίχτυα. Την τρέχουσα σεζόν μετράει επίσης δέκα γκολ σε 13 συμμετοχές με την ΟΜΟΝΟΙΑ U19 στο Πρωτάθλημα Νέων. Την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο είχα βρει 18 φορές δίχτυα με τους νέους του “τριφυλλιού”.