Home TOP NEWS Ορίστηκε το πρόγραμμα από την 4η μέχρι τη 15η αγωνιστική

Ορίστηκε το πρόγραμμα από την 4η μέχρι τη 15η αγωνιστική

SHARE

Το πρόγραμμα μέχρι την 15η αγωνιστική ανακοίνωσε η ΚΟΠ, όπως και τις ημερομηνίες για τα παιχνίδια που αναβλήθηκαν λόγω ευρωπαϊκών υποχρεώσεων.

Αναλυτικά:

4η αγωνιστική

Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου
19:00 Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλων
20:00 ΑΕΛ – Δόξα

Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου
18:00 Ανόρθωση – Πάφος F.C.
19:00 Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα

Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου
19:00 ΕΝΠ – Αποέλ

 

Παρασκευή, 27 Σεπτεμβρίου
Εξ αναβολής αγώνας 1ης αγωνιστικής
19:00 ΑΕΚ – Απόλλων

 

Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου
Αγώνας Super Cup
19:00, Αντώνης Παπαδόπουλος
Αποέλ – ΑΕΛ

 

Τετάρτη, 2 Οκτωβρίου
Εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής

19:00 Ανόρθωση – Απόλλων

 

5η αγωνιστική

Παρασκευή, 4 Οκτωβρίου
19:00 ΑΕΚ – Εθνικός Άχνας

Σάββατο, 5 Οκτωβρίου
18:00 Πάφος F.C. – ΟΜΟΝΟΙΑ
19:00 Δόξα – ΕΝΠ
20:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ

Κυριακή, 6 Οκτωβρίου
18:00 Απόλλων – Ολυμπιακός

**Ο αγώνας Αποέλ – Ανόρθωση αναβλήθηκε μετά από αίτημα του Αποέλ λόγω των Ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του και η ημερομηνία διεξαγωγής του θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.

 

6η αγωνιστική

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου
18:30 Αποέλ – Δόξα
20:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου
17:00 ΕΝΠ – Νέα Σαλαμίνα
18:00 Ανόρθωση – ΟΜΟΝΟΙΑ
19:00 Ολυμπιακός – Πάφος F.C.

Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου
19:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ

 

7η αγωνιστική

Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Ολυμπιακός

Σάββατο, 26 Οκτωβρίου
18:00 Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας
19:00 Απόλλων – ΑΕΛ

Κυριακή, 27 Οκτωβρίου
17:00 ΑΕΚ – ΕΝΠ
19:00 Δόξα – Ανόρθωση

Δευτέρα, 28 Οκτωβρίου
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Αποέλ

 

8η αγωνιστική

Παρασκευή, 1 Νοεμβρίου
19:00 Δόξα – Νέα Σαλαμίνα

Σάββατο, 2 Νοεμβρίου
18:00 Αποέλ – ΑΕΚ
20:00 Εθνικός Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ

Κυριακή, 3 Νοεμβρίου
17:00 ΕΝΠ – Απόλλων
18:00 Ανόρθωση – Ολυμπιακός

Δευτέρα, 4 Νοεμβρίου
19:00 ΑΕΛ – Πάφος F.C.

 

9η αγωνιστική

Παρασκευή, 8 Νοεμβρίου
19:00 ΑΕΚ – Δόξα

Σάββατο, 9 Νοεμβρίου
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση

Κυριακή, 10 Νοεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – ΕΝΠ
18:00 Ολυμπιακός – Εθνικός Άχνας
19:00 Απόλλων – Αποέλ

 

10η αγωνιστική

Σάββατο, 23 Νοεμβρίου
17:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ
18:00 Αποέλ – Πάφος F.C.
19:00 ΕΝΠ – ΟΜΟΝΟΙΑ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου
17:00 ΑΕΛ – Ολυμπιακός
18:00 Ανόρθωση – Εθνικός Άχνας
Δευτέρα, 25 Νοεμβρίου
19:00 Δόξα – Απόλλων

 

11η αγωνιστική

Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου
19:00 Ολυμπιακός – ΕΝΠ

Σάββατο, 30 Νοεμβρίου
18:00 ΑΕΚ – Ανόρθωση
19:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ

Κυριακή, 1η Δεκεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – Δόξα
18:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα

Δευτέρα, 2 Δεκεμβρίου
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Αποέλ

 

12η αγωνιστική

Παρασκευή, 6 Δεκεμβρίου
19:00 Πάφος F.C – Νέα Σαλαμίνα

Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου
17:00 Ανόρθωση – ΑΕΛ
19:00 Ολυμπιακός – Αποέλ

Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Δόξα
18:00 Απόλλων – ΑΕΚ
Δευτέρα, 9 Δεκεμβρίου

19:00 Εθνικός Άχνας – ΕΝΠ

 

13η αγωνιστική

Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου
19:00 Δόξα – Ολυμπιακός

Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου
17:00 ΑΕΚ – Πάφος
19:00 Απόλλων – Ανόρθωση

Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου
17:00 ΕΝΠ – ΑΕΛ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – ΟΜΟΝΟΙΑ

Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου
19:00 Αποέλ – Εθνικός Άχνας

 

14η αγωνιστική

Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου
19:00 Ανόρθωση – ΕΝΠ

Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – Απόλλων
19:00 ΑΕΛ – Αποέλ

Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου
16:00 Ολυμπιακός – Νέα Σαλαμίνα
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ
18:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα

 

15η αγωνιστική

Παρασκευή, 3 Ιανουαρίου 2020
19:00 Δόξα – ΑΕΛ

Σάββατο, 4 Ιανουαρίου 2020
17:00 ΑΕΚ – Ολυμπιακός
19:00 Απόλλων – ΟΜΟΝΟΙΑ

Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020
17:00 Αποέλ – ΕΝΠ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας

Δευτέρα, 6 Ιανουαρίου
19:00 Πάφος F.C. – Ανόρθωση

 

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ

Τετάρτη, 8 Ιανουαρίου 2020

19:00 Αποέλ – Ολυμπιακός (εξ αναβολής αγώνας 1ης αγωνιστικής)

Τετάρτη, 15 Ιανουαρίου 2020

19:00 Εθνικός Άχνας – Αποέλ (εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής)