Home Πρόγραμμα α’ φάσης Πρωταθλήματος 2019-20

Πρόγραμμα α’ φάσης Πρωταθλήματος 2019-20

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23.08.2019
Σαλαμίνα – Πάφος 1-2

Σάββατο 24.08.2019
Δόξα – ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2

Κυριακή 25.08.2019
ΑΕΛ – Ανόρθωση 0-0

Δευτέρα 26.08.2019
Ένωση – Εθνικός 3-4

Παρασκευή 27.09.2019
ΑΕΚ – Απόλλωνας 0-0

Τετάρτη 08.01.2020
19:00 Αποέλ – Ολυμπιακός

 

 

2η αγωνιστική

Παρασκευή 30.08.2019
Πάφος – ΑΕΚ 0-2

Σάββατο 31.08.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Σαλαμίνα 2-0
ΑΕΛ – Ένωση 2-0

Κυριακή 01.09.2019
Ολυμπιακός – Δόξα 1-1

Τετάρτη 02.10.2019
Ανόρθωση – Απόλλωνας 3-1

Τετάρτη 15.01.2020
19:00 Εθνικός – Αποέλ

 

 

3η αγωνιστική

Σάββατο 14.09.2019
Αποέλ – ΑΕΛ 3-0
Απόλλωνας – Πάφος 3-2

Κυριακή 15.09.2019
ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-2
Δόξα – Εθνικός 1-1
Ένωση – Ανόρθωση 1-2

Δευτέρα 16.09.2019
Σαλαμίνα – Ολυμπιακός 3-2

 

4η αγωνιστική

Παρασκευή 20.09.2019
Ολυμπιακός – ΑΕΚ 2-2

Σάββατο 21.09.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλωνας 1-0
ΑΕΛ – Δόξα 1-0

Κυριακή 22.09.2019
Ανόρθωση – Πάφος 2-0
Εθνικός – Σαλαμίνα 2-0

Δευτέρα 23.09.2019
Ένωση – Αποέλ 2-3

 

5η αγωνιστική

Παρασκευή 04.10.2019
ΑΕΚ – Εθνικός 5-1

Σάββατο 05.10.2019
Πάφος – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-1
Δόξα – Ένωση 1-3
Σαλαμίνα – ΑΕΛ 3-2

Κυριακή 06.10.2019
Απόλλωνας – Ολυμπιακός 3-1

Αναβολή: Αποέλ – Ανόρθωση

 

6η αγωνιστική

Σάββατο 19.10.2019
Αποέλ – Δόξα 2-0
Εθνικός – Απόλλωνας 1-0

Κυριακή 20.10.2019
Ένωση – Σαλαμίνα 0-2
Ανόρθωση – ΟΜΟΝΟΙΑ 0-0
Ολυμπιακός – Πάφος 1-1

Δευτέρα 21.10.2019
ΑΕΛ – ΑΕΚ 1-1

 

7η αγωνιστική

Παρασκευή 25.10.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ολυμπιακός 1-1

Σάββατο 26.10.2019
Πάφος – Εθνικός 1-1
Απόλλωνας – ΑΕΛ 1-2

Κυριακή 27.10.2019
ΑΕΚ – Ένωση 4-4
Δόξα – Ανόρθωση 0-6

Δευτέρα 28.10.2019
Σαλαμίνα – Αποέλ 0-3

 

8η αγωνιστική

Παρασκευή 01.11.2019
Δόξα – Σαλαμίνα 0-0

Σάββατο 02.11.2019
Αποέλ – ΑΕΚ 0-0
Εθνικός – ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2

Κυριακή 03.11.2019
Ένωση – Απόλλωνας 0-3
Ανόρθωση – Ολυμπιακός 4-0

Δευτέρα 04.11.2019
ΑΕΛ – Πάφος 2-0

 

9η αγωνιστική

Παρασκευή 08.11.2019
19:00 ΑΕΚ – Δόξα

Σάββατο 09.11.2019
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ
19:00 Σαλαμίνα – Ανόρθωση

Κυριακή 10.11.2019
17:00 Πάφος – Ένωση
18:00 Ολυμπιακός – Εθνικός
19:00 Απόλλωνας – Αποέλ

 

10η αγωνιστική

Σάββατο 23.11.2019
17:00 Σαλαμίνα – ΑΕΚ
18:00 Αποέλ – Πάφος
19:00 Ένωση – ΟΜΟΝΟΙΑ

Κυριακή 24.11.2019
17:00 ΑΕΛ – Ολυμπιακός
18:00 Ανόρθωση – Εθνικός

Δευτέρα 25.11.2019
19:00 Δόξα – Απόλλωνας

 

11η αγωνιστική

Παρασκευή 29.11.2019
19:00 Ολυμπιακός – Ένωση

Σάββατο 30.11.2019
18:00 ΑΕΚ – Ανόρθωση
19:00 Εθνικός – ΑΕΛ

Κυριακή 01.12.2019
17:00 Πάφος – Δόξα
18:00 Απόλλωνας – Σαλαμίνα

Δευτέρα 02.12.2019
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Αποέλ

 

12η αγωνιστική

Παρασκευή 06.12.2019
19:00 Πάφος – Σαλαμίνα

Σάββατο 07.12.2019
17:00 Ανόρθωση – ΑΕΛ
19:00 Ολυμπιακός – Αποέλ

Κυριακή 08.12.2019
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Δόξα
18:00 Απόλλωνας – ΑΕΚ

Δευτέρα 09.12.2019
19:00 Εθνικός – Ένωση

 

13η αγωνιστική

Παρασκευή 13.12.2019
19:00 Δόξα – Ολυμπιακός

Σάββατο 14.12.2019
17:00 ΑΕΚ – Πάφος
19:00 Απόλλωνας – Ανόρθωση

Κυριακή 15.12.2019
17:00 Ένωση – ΑΕΛ
19:00 Σαλαμίνα – ΟΜΟΝΟΙΑ

Δευτέρα 16.12.2019
19:00 Αποέλ – Εθνικός

 

14η αγωνιστική

Παρασκευή 20.12.2019
19:00 Ανόρθωση – Ένωση

Σάββατο 21.12.2019
17:00 Πάφος – Απόλλωνας
19:00 ΑΕΛ – Αποέλ

Κυριακή 22.12.2019
16:00 Ολυμπιακός – Σαλαμίνα
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ
18:00 Εθνικός – Δόξα

 

15η αγωνιστική

Παρασκευή 03.01.2020
19:00 Δόξα – ΑΕΛ

Σάββατο 04.01.2020
17:00 ΑΕΚ – Ολυμπιακός
19:00 Απόλλωνας – ΟΜΟΝΟΙΑ

Κυριακή 05.01.2020
17:00 Αποέλ – Ένωση
19:00 Σαλαμίνα – Εθνικός

Δευτέρα 06.01.2020
19:00 Πάφος – Ανόρθωση

 

Οι μέρες και ώρες των επόμενων αναμετρήσεων δεν έχουν ακόμη καθοριστεί

 

16η αγωνιστική

(11.01.2020 – 12.01.2020)
Ανόρθωση – Αποέλ
Ένωση – Δόξα
ΑΕΛ – Σαλαμίνα
Εθνικός – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – Απόλλωνας
ΟΜΟΝΟΙΑ – Πάφος

 

17η αγωνιστική

(18.01.2020 – 19.01.2020)
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Σαλαμίνα – Ένωση
Δόξα – Αποέλ
Πάφος – Ολυμπιακός
Απόλλωνας – Εθνικός
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ανόρθωση

 

18η αγωνιστική

(25.01.2020 – 26.01.2020)
Ανόρθωση – Δόξα
Αποέλ – Σαλαμίνα
Ένωση – ΑΕΚ
ΑΕΛ – Απόλλωνας
Εθνικός – Πάφος
Ολυμπιακός – ΟΜΟΝΟΙΑ

 

19η αγωνιστική

(01.02.2020 – 02.02.2020)
Πάφος – ΑΕΛ
Απόλλωνας – Ένωση
ΑΕΚ – Αποέλ
Σαλαμίνα – Δόξα
ΟΜΟΝΟΙΑ – Εθνικός
Ολυμπιακός – Ανόρθωση

 

20η αγωνιστική

(08.02.2020 – 09.02.2020)
Ανόρθωση – Σαλαμίνα
Δόξα – ΑΕΚ
Αποέλ – Απόλλωνας
Ένωση – Πάφος
ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Εθνικός – Ολυμπιακός

 

21η αγωνιστική

(15.02.2020 – 16.02.2020)
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ένωση
Πάφος – Αποέλ
Απόλλωνας – Δόξα
ΑΕΚ – Σαλαμίνα
Εθνικός – Ανόρθωση

 

22η αγωνιστική

(22.02.2020 – 23.02.2020)
Ανόρθωση – ΑΕΚ
Σαλαμίνα – Απόλλωνας
Δόξα – Πάφος
Αποέλ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ένωση – Ολυμπιακός
ΑΕΛ – Εθνικός