Home Πρόγραμμα α’ φάσης Πρωταθλήματος 2019-20

Πρόγραμμα α’ φάσης Πρωταθλήματος 2019-20

1η αγωνιστική

(24.08.2019 – 25.08.2019)
ΑΕΛ – Ανόρθωση
Ένωση – Εθνικός
Αποέλ – Ολυμπιακός
Δόξα – ΟΜΟΝΟΙΑ
Σαλαμίνα – Πάφος
ΑΕΚ – Απόλλωνας

 

2η αγωνιστική

(31.08.2019 – 01.09.2019)
ΑΕΛ – Ένωση
Πάφος – ΑΕΚ
ΟΜΟΝΟΙΑ – Σαλαμίνα
Ολυμπιακός – Δόξα
Εθνικός – Αποέλ
Ανόρθωση – Απόλλωνας

 

3η αγωνιστική

(14.09.2019 – 15.09.2019)
Ένωση – Ανόρθωση
Αποέλ – ΑΕΛ
Δόξα – Εθνικός
Σαλαμίνα – Ολυμπιακός
ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Απόλλωνας – Πάφος

 

4η αγωνιστική

(21.09.2019 – 22.09.2019)
ΑΕΛ – Δόξα
Ένωση – Αποέλ
ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλωνας
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Εθνικός – Σαλαμίνα
Ανόρθωση – Πάφος

 

5η αγωνιστική

(05.10.2019 – 06.10.2019)
Αποέλ – Ανόρθωση
Δόξα – Ένωση
Σαλαμίνα – ΑΕΛ
ΑΕΚ – Εθνικός
Απόλλωνας – Ολυμπιακός
Πάφος – ΟΜΟΝΟΙΑ

 

6η αγωνιστική

(19.10.2019 – 20.10.2019)
ΑΕΛ – ΑΕΚ
Ένωση – Σαλαμίνα
Αποέλ – Δόξα
Ολυμπιακός – Πάφος
Εθνικός – Απόλλωνας
Ανόρθωση – ΟΜΟΝΟΙΑ

 

7η αγωνιστική

(26.10.2019 – 27.10.2019)
Δόξα – Ανόρθωση
Σαλαμίνα – Αποέλ
ΑΕΚ – Ένωση
Απόλλωνας – ΑΕΛ
Πάφος – Εθνικός
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ολυμπιακός

 

8η αγωνιστική

(02.11.2019 – 03.11.2019)
ΑΕΛ – Πάφος
Ένωση – Απόλλωνας
Αποέλ – ΑΕΚ
Δόξα – Σαλαμίνα
Εθνικός – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ανόρθωση – Ολυμπιακός

 

9η αγωνιστική

(09.11.2019 – 10.11.2019)
Σαλαμίνα – Ανόρθωση
ΑΕΚ – Δόξα
Απόλλωνας – Αποέλ
Πάφος – Ένωση
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ
Ολυμπιακός – Εθνικός

 

10η αγωνιστική

(23.11.2019 – 24.11.2019)
ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Ένωση – ΟΜΟΝΟΙΑ
Αποέλ – Πάφος
Δόξα – Απόλλωνας
Σαλαμίνα – ΑΕΚ
Ανόρθωση – Εθνικός

 

11η αγωνιστική

(30.11.2019 – 01.12.2019)
ΑΕΚ – Ανόρθωση
Απόλλωνας – Σαλαμίνα
Πάφος – Δόξα
ΟΜΟΝΟΙΑ – Αποέλ
Ολυμπιακός – Ένωση
Εθνικός – ΑΕΛ

 

12η αγωνιστική

(07.12.2019 – 08.12.2019)
Ανόρθωση – Αποέλ
Εθνικός – Ένωση
Ολυμπιακός – Αποέλ
ΟΜΟΝΟΙΑ – Δόξα
Πάφος – Σαλαμίνα
Απόλλωνας – ΑΕΚ

 

13η αγωνιστική

(14.12.2019 – 15.12.2019)
Ένωση – ΑΕΛ
ΑΕΚ – Πάφος
Σαλαμίνα – ΟΜΟΝΟΙΑ
Δόξα – Ολυμπιακός
Αποέλ – Εθνικός
Απόλλωνας – Ανόρθωση

 

14η αγωνιστική

(21.12.2019 – 22.12.2019)
Ανόρθωση – Ένωση
ΑΕΛ – Αποέλ
Εθνικός – Δόξα
Ολυμπιακός – Σαλαμίνα
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ
Πάφος – Απόλλωνας

 

15η αγωνιστική

(04.01.2020 – 05.01.2020)
Δόξα – ΑΕΛ
Αποέλ – Ένωση
Απόλλωνας – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Σαλαμίνα – Εθνικός
Πάφος – Ανόρθωση

 

16η αγωνιστική

(11.01.2020 – 12.01.2020)
Ανόρθωση – Αποέλ
Ένωση – Δόξα
ΑΕΛ – Σαλαμίνα
Εθνικός – ΑΕΚ
Ολυμπιακός – Απόλλωνας
ΟΜΟΝΟΙΑ – Πάφος

 

17η αγωνιστική

(18.01.2020 – 19.01.2020)
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Σαλαμίνα – Ένωση
Δόξα – Αποέλ
Πάφος – Ολυμπιακός
Απόλλωνας – Εθνικός
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ανόρθωση

 

18η αγωνιστική

(25.01.2020 – 26.01.2020)
Ανόρθωση – Δόξα
Αποέλ – Σαλαμίνα
Ένωση – ΑΕΚ
ΑΕΛ – Απόλλωνας
Εθνικός – Πάφος
Ολυμπιακός – ΟΜΟΝΟΙΑ

 

19η αγωνιστική

(01.02.2020 – 02.02.2020)
Πάφος – ΑΕΛ
Απόλλωνας – Ένωση
ΑΕΚ – Αποέλ
Σαλαμίνα – Δόξα
ΟΜΟΝΟΙΑ – Εθνικός
Ολυμπιακός – Ανόρθωση

 

20η αγωνιστική

(08.02.2020 – 09.02.2020)
Ανόρθωση – Σαλαμίνα
Δόξα – ΑΕΚ
Αποέλ – Απόλλωνας
Ένωση – Πάφος
ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Εθνικός – Ολυμπιακός

 

21η αγωνιστική

(15.02.2020 – 16.02.2020)
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ένωση
Πάφος – Αποέλ
Απόλλωνας – Δόξα
ΑΕΚ – Σαλαμίνα
Εθνικός – Ανόρθωση

 

22η αγωνιστική

(22.02.2020 – 23.02.2020)
Ανόρθωση – ΑΕΚ
Σαλαμίνα – Απόλλωνας
Δόξα – Πάφος
Αποέλ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ένωση – Ολυμπιακός
ΑΕΛ – Εθνικός