Home Πρόγραμμα και Αποτελέσματα Ομάδων της Ακαδημίας

Πρόγραμμα και Αποτελέσματα Ομάδων της Ακαδημίας

Το πρόγραμμα των ομάδων της ΟΜΟΝΟΙΑΣ στα Πρωταθλήματα U13, U14, U15 και U16.

Πρόγραμμα ομάδων U13/U14/U15/U16 ΟΜΟΝΟΙΑΣ 1ος γύρος 2ος γύρος
Αντίπαλος U13 U14 U15 U16 U13 U14 U15 U16
1η & 20η αγωνιστική Ολυμπιακός Λευκωσίας 1-4 (A) 1-6 (A) 4-0 (H) 6-0 (H) 1-1 (H) 3-0 (H) 3-1 (A) 2-1 (A)
2η & 21η αγωνιστική Δόξα Κατωκοπιάς 2-2 (Α) 1-3 (Α) 2-0 (H) 4-0 (H) 3-2 (H) 1-3 (H) 1-2 (A) 0-5 (A)
3η & 22η αγωνιστική Απόλλωνας Λεμεσού 1-0 (H) 1-0 (H) 2-0 (Α) 0-0 (Α) 1-0 (A) 1-4 (A) 0-1 (H) 0-3 (H)
4η & 23η αγωνιστική Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 2-0 (A) 2-1 (A) 1-4 (H) 1-0 (H) 3-3 (H) 2-3 (H) 4-0 (A) 2-1 (A)
5η & 24η αγωνιστική ΑΕΖ 0-1 (H) 0-2 (H) 0-5 (A) 2-4 (A) 2-2 (A) 0-2 (A) 2-1 (H) 2-1 (H)
6η & 25η αγωνιστική ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα 0-5 (A) 0-6 (A) 6-0 (H) 6-0 (H) 7-1 (H) 1-1 (H) 0-2 (A) 0-8 (A)
7η & 26η αγωνιστική ΑΕΛ 0-4 (H) 2-1 (H) 3-3 (A) 2-2 (A) 7-0 (A) 1-6 (A) 0-1 (H) 0-2 (H)
8η & 27η αγωνιστική Αποέλ 2-3 (A) 2-0 (A) 0-2 (H) 2-1 (H) 5-1 (H) 1-1 (H) 2-0 (A) 2-2 (A)
9η & 28η αγωνιστική ΘΟΪ 6-2 (H) 7-0 (H) 3-0 (A) 0-9 (A) 2-5 (A) 0-4 (A) 0-1 (H) 1-2 (H)
10η & 29η αγωνιστική Άρης Λεμεσού 0-5 (A) 1-5 (A) 2-0 (H) 1-1 (H) 11-0 (H) 12-0 (H) 3-2 (A) 0-1 (A)
11η & 30η αγωνιστική Πάφος FC 4-0 (H) 3-0 (H) 3-1 (A) 0-7 (A) 1-6 (A) 1-1 (A) 2-3 (H) 5-1 (H)
12η & 31η αγωνιστική ΠΑΕΕΚ 0-2 (A) 1-7 (A) 0-4 (H) 5-0 (H) 3-1 (H) 7-0 (H) 0-4 (A) 0-3 (A)
13η & 32η αγωνιστική Νέα Σαλαμίνα 1-1 (H) 3-0 (H) 1-0 (A) 1-0 (A) 0-1 (A) 0-6 (A) 2-0 (H) 2-2 (H)
14η & 33η αγωνιστική ΕΝ Παραλιμνίου 0-5 (A) 0-8 (A) 1-1 (H) 3-0 (H) 5-2 (H) 12-0 (H) 5-1 (A) 2-3 (A)
15η & 34η αγωνιστική ΑΕΚ Λάρνακας 4-2 (H) 0-1 (H) 0-0 (A) 1-2 (A) (A) (A) (H) (H)
16η & 35η αγωνιστική Διγενής Μόρφου 1-8 (A) 1-3 (A) 2-2 (H) 0-3 (H) (H) (H) (A) (A)
17η & 36η αγωνιστική Ανόρθωση 6-0 (H) 4-1 (H) 2-1 (A) 0-5 (A) (A) (A) (H) (H)
18η & 37η αγωνιστική Ακρίτας Χλώρακας 2-1 (A) 1-7 (A) 4-1 (H) 4-0 (H) (H) (H) (A) (A)
19η & 38η αγωνιστική Εθνικός Άχνας 4-0 (H) 4-0 (H) 0-0 (A) 0-6 (A) (A) (A) (H) (H)

H=Home / A=Away

 

Το πρόγραμμα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ στο Πρωτάθλημα Παίδων U18 Α’ Κατηγορίας:

1ος γύρος 2ος γύρος
1η αγωνιστική Αποέλ-ΟΜΟΝΟΙΑ 2-2 14η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Αποέλ 1-1
2η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΠΑΕΕΚ 6-0 15η αγωνιστική ΠΑΕΕΚ-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-4
3η αγωνιστική Άρης-ΟΜΟΝΟΙΑ 2-0 16η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Άρης 2-2
4η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Πάφος FC 3-1 17η αγωνιστική Πάφος FC-ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2
5η αγωνιστική ΑΕΚ-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2 18η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΚ 0-0
6η αγωνιστική ΑΕΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 3-1 19η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΛ 2-1
7η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΕΝΠ 4-0 20η αγωνιστική ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ 3-3
8η αγωνιστική Ανόρθωση-ΟΜΟΝΟΙΑ 3-1 21η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Ανόρθωση 1-0
9η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Απόλλωνας 0-2 22η αγωνιστική Απόλλωνας-ΟΜΟΝΟΙΑ 1-0
10η αγωνιστική Ολυμπιακός-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-3 23η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Ολυμπιακός 2-1
11η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Εθνικός Άχνας 5-0 24η αγωνιστική Εθνικός Άχνας-ΟΜΟΝΟΙΑ 3-0
12η αγωνιστική Νέα Σαλαμίνα-ΟΜΟΝΟΙΑ 4-3 25η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Νέα Σαλαμίνα 1-0
13η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Καρμιώτισσα 3-0 26η αγωνιστική Καρμιώτισσα-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-5

 

Το πρόγραμμα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ στο Πρωτάθλημα Νέων U21 Α’ Κατηγορίας:

1ος γύρος 2ος γύρος
1η αγωνιστική Αποέλ-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-0 14η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Αποέλ 1-0
2η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Απόλλωνας 0-1 15η αγωνιστική Απόλλωνας-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-0
3η αγωνιστική Εθνικός Άχνας-ΟΜΟΝΟΙΑ 2-3 16η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Εθνικός Άχνας 3-1
4η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Πάφος FC 2-0 17η αγωνιστική Πάφος FC-ΟΜΟΝΟΙΑ 2-0
5η αγωνιστική Ολυμπιακός-ΟΜΟΝΟΙΑ 3-1 18η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Ολυμπιακός 1-1
6η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΘΟΪ 2-0 19η αγωνιστική ΘΟΪ-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-4
7η αγωνιστική ΑΕΚ-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-1 20η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΚ 3-1
8η αγωνιστική Ανόρθωση-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2 21η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Ανόρθωση 2-0
9η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Καρμιώτισσα 3-0 22η αγωνιστική Καρμιώτισσα-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-4
10η αγωνιστική Νέα Σαλαμίνα-ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2 23η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-Νέα Σαλαμίνα 2-1
11η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΖ 2-0 24η αγωνιστική ΑΕΖ-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2
12η αγωνιστική ΑΕΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2 25η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΛ
13η αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑ-ΕΝΠ 2-1 26η αγωνιστική ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ

 

Κύπελλο Νέων U21

-Φάση των “16”: Χαλκάνορας-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-1 / ΟΜΟΝΟΙΑ-Χαλκάνορας 4-0

-Προημιτελικά: Ανόρθωση-ΟΜΟΝΟΙΑ 0-1

-Ημιτελικά: ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕΚ Λάρνακας (Τετάρτη 3 Μαΐου)