Home Πρόγραμμα Ποδοσφαίρου 2018-2019

Πρόγραμμα Ποδοσφαίρου 2018-2019

1η Αγωνιστική

Σάββατο 25.08.2018
Ερμής – ΑΕΛ 0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ – Αλκή 1-0

Κυριακή 26.08.2018
Δόξα – Ανόρθωση 0-1

Τετάρτη 19.09.2018
Σαλαμίνα – Αποέλ 2-3

Παρασκευή 28.09.2018
Απόλλωνας – Ένωση 5-0

Τετάρτη 02.01.2019
ΑΕΚ – Πάφος 3-0 (δικαστική)

2η Αγωνιστική

Σάββατο 01.09.2018
ΑΕΛ – Δόξα 2-0
Πάφος – Ανόρθωση 1-1

Κυριακή 02.09.2018
Αλκή – Ερμής 0-2
Ένωση – Σαλαμίνα 3-5

Τετάρτη 31.10.2018
Αποέλ – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-0

Τετάρτη 09.01.2019
ΑΕΚ – Απόλλωνας 0-0

 

3η Αγωνιστική

Σάββατο 15.09.2018
Δόξα – Αλκή 4-0
Απόλλωνας – Πάφος 5-1
Σαλαμίνα – ΑΕΚ 1-1

Κυριακή 16.09.2018
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ένωση 1-0
Ερμής – Αποέλ 0-1

Δευτέρα 17.09.2018
Ανόρθωση – ΑΕΛ 0-1

 

4η Αγωνιστική

Σάββατο 22.09.2018
Ένωση – Ερμής 2-0
Πάφος – ΑΕΛ 0-2

Κυριακή 23.09.2018
Αποέλ – Δόξα 2-5
Αλκή – Ανόρθωση 0-0

Δευτέρα 24.09.2018
ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ 1-0
Απόλλωνας – Σαλαμίνα 1-0

 

5η Αγωνιστική

Σάββατο 06.10.2018
Σαλαμίνα – Πάφος 3-0
Δόξα – Ένωση 2-1
Ανόρθωση – Αποέλ 2-3

Κυριακή 07.10.2018
ΑΕΛ – Αλκή 5-1
ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλωνας 0-2
Ερμής – ΑΕΚ 1-2

6η Αγωνιστική

Σάββατο 20.10.2018
Ένωση – Ανόρθωση 1-1
Απόλλωνας – Ερμής 5-0
ΑΕΚ – Δόξα 3-0

Κυριακή 21.10.2018
Σαλαμίνα – ΟΜΟΝΟΙΑ 1-0
Αποέλ – ΑΕΛ 0-0

Δευτέρα 22.10.2018
Πάφος – Αλκή 0-1

 

7η Αγωνιστική

Σάββατο 27.10.2018
ΟΜΟΝΟΙΑ – Πάφος 2-4
Αλκή – Αποέλ 2-4

Κυριακή 28.10.2018
ΑΕΛ – Ένωση 4-1
Ερμής – Σαλαμίνα 0-1

Δευτέρα 29.10.2018
Ανόρθωση – ΑΕΚ 1-2
Δόξα – Απόλλωνας 1-1

 

8η Αγωνιστική

Σάββατο 03.11.2018
Απόλλωνας – Ανόρθωση 1-2
Ένωση – Αλκή 2-0
ΑΕΚ – ΑΕΛ 0-1

Κυριακή 04.11.2018
Πάφος – Αποέλ 0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ερμής 2-1

Δευτέρα 05.11.2018
Σαλαμίνα – Δόξα 1-0

 

9η Αγωνιστική

Σάββατο 10.11.2018
Αποέλ – Ένωση 3-0
Ερμής – Πάφος 3-0
Ανόρθωση – Σαλαμίνα 1-0

Κυριακή 11.11.2018
ΑΕΛ – Απόλλωνας 0-3
Δόξα – ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2
Αλκή – ΑΕΚ 0-3

10η Αγωνιστική

Σάββατο 24.11.2018
ΑΕΚ – Αποέλ 1-0
Απόλλωνας – Αλκή 3-0

Κυριακή 25.11.2018
Πάφος – Ένωση 1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ανόρθωση 1-1
Σαλαμίνα – ΑΕΛ 4-1

Δευτέρα 26.11.2018
Ερμής – Δόξα 1-1

 

11η Αγωνιστική

Σάββατο 01.12.2018
Αλκή – Σαλαμίνα 2-0
ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-1

Κυριακή 02.12.2018
Δόξα – Πάφος 3-2
Ανόρθωση – Ερμής 2-1

Δευτέρα 03.12.2018
Ένωση – ΑΕΚ 2-1
Αποέλ – Απόλλωνας 5-1

 

12η Αγωνιστική

Σάββατο 08.12.2018
Πάφος – ΑΕΚ 1-0
Αλκή – ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2
Ένωση – Απόλλωνας 0-2

Κυριακή 09.12.2018
Ανόρθωση – Δόξα 3-1
Αποέλ – Σαλαμίνα 4-0

Δευτέρα 10.12.2018
ΑΕΛ – Ερμής 3-2

 

13η Αγωνιστική

Σάββατο 15.12.2018
Δόξα – ΑΕΛ 3-4
Ερμής – Αλκή 2-4
Ανόρθωση – Πάφος 2-2

Κυριακή 16.12.2018
ΟΜΟΝΟΙΑ – Αποέλ 1-2
Σαλαμίνα – Ένωση 0-0

Δευτέρα 17.12.2018
Απόλλωνας – ΑΕΚ 3-3

 

14η Αγωνιστική

Σάββατο 22.12.2018
Πάφος – Απόλλωνας 1-1
Αποέλ – Ερμής 2-0
ΑΕΚ – Σαλαμίνα 0-1

Κυριακή 23.12.2018
ΑΕΛ – Ανόρθωση 0-3
Αλκή – Δόξα 2-1
Ένωση – ΟΜΟΝΟΙΑ 1-1

 

15η Αγωνιστική

Σάββατο 05.01.2019
ΑΕΛ – Πάφος 1-0
Ανόρθωση – Αλκή 0-0
Δόξα – Αποέλ 1-2

Κυριακή 06.01.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ 1-0
Σαλαμίνα – Απόλλωνας 0-3

Δευτέρα 07.01.2019
Ερμής – Ένωση 0-0

 

16η Αγωνιστική

Σάββατο 12.01.2019
Πάφος – Σαλαμίνα 1-3
Ένωση – Δόξα 0-1
Αποέλ – Ανόρθωση 4-0

Κυριακή 13.01.2019
Απόλλων – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-1
ΑΕΚ – Ερμής 2-2

Δευτέρα 14.01.2019
19:00 Αλκή vs ΑΕΛ

 

17η Αγωνιστική

Σάββατο 19.01.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Σαλαμίνα 3-1
Ερμής – Απόλλων 0-3

Κυριακή 20.01.2019
ΑΕΛ – Αποέλ 0-1
Αλκή – Πάφος 3-3
Ανόρθωση – Ένωση 2-0

Δευτέρα 21.01.2019
Δόξα – ΑΕΚ 0-5

 

18η Αγωνιστική

Σάββατο 26.01.2019
17:00 Σαλαμίνα vs Ερμής
18:00 Απόλλων vs Δόξα
19:00 Πάφος vs ΟΜΟΝΟΙΑ

Κυριακή 27.01.2019
16:00 ΑΕΚ vs Ανόρθωση
18:00 Ένωση vs ΑΕΛ

Δευτέρα 28.01.2019
19:00 Αποέλ vs Αλκή

 

19η Αγωνιστική

Σάββατο 02.02.2019
17:00 Αποέλ vs Πάφος
19:00 Ανόρθωση vs Απόλλων

Κυριακή 03.02.2019
16:00 ΑΕΛ vs ΑΕΚ
17:00 Δόξα vs Σαλαμίνα
18:00 Αλκή vs Ένωση

Δευτέρα 04.02.2019
19:00 Ερμής vs ΟΜΟΝΟΙΑ

 

Οι ημέρες και οι ώρες των επόμενων αναμετρήσεων δεν έχουν καθοριστεί ακόμη…

 

20η Αγωνιστική

(09.02.2019 – 10.02.2019)
Πάφος vs Ερμής
ΟΜΟΝΟΙΑ vs Δόξα
Σαλαμίνα vs Ανόρθωση
Απόλλωνας vs ΑΕΛ
ΑΕΚ vs Αλκή
Ένωση vs Αποέλ

 

21η Αγωνιστική

(16.02.2019 – 17.02.2019)
Αποέλ vs ΑΕΚ
Αλκή vs Απόλλωνας
ΑΕΛ vs Σαλαμίνα
Ανόρθωση vs ΟΜΟΝΟΙΑ
Δόξα vs Ερμής
Ένωση vs Πάφος

 

22η Αγωνιστική

(23.02.2019 – 24.02.2019)
Πάφος vs Δόξα
Ερμής vs Ανόρθωση
ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΑΕΛ
Σαλαμίνα vs Αλκή
Απόλλωνας vs Αποέλ
ΑΕΚ vs Ένωση