Home SPORTS NEWS Κάζο στις καθυστερήσεις για Λίβερπουλ

Κάζο στις καθυστερήσεις για Λίβερπουλ

Δεν μπήκε όπως θα ήθελε στην πρεμιέρα της στην Πρέμιερ Λιγκ η Λίβερπουλ καθώς ισοφαρίστηκε στις καθυστερήσεις και τελικά πήρε τον βαθμό κόντρα στην Γουότφορντ. Η ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ είχε ανατρέψει το σκορ από 2-1 σε 2-3 όμως τελικά δέχθηκε γκολ στο 90’+3′ και έχασε τη νίκη μέσα από τα χέρια της.

Το σκορ άνοιξε στο 8΄ ο Οκάκα για τους γηπεδούχους, στο 29′ ο Μανέ ισοφάρισε όμως τρία λεπτά μετά ο Ντουκουρέ έδωσε ξανά προβάδισμα στην Γουότφορντ. Στην επανάληψη η Λίβερπουλ κατάφερε με πέναλτι του Φιρμίνο στο 55′ να κάνει το 2-2 και δύο λεπτά να πετύχει την ανατροπή με τον Σαλάχ. Και ενώ για μεγάλο χρονικό διάστημα κρατούσε τη νίκη, τελικά ο Μπρίτος στο 90’+3′ ισοφάρισε και έκλεψε τον βαθμό για την ομάδα του.