Γράφαμε πριν για την πρωτοποριακή τούρτα του φίλου Μιχάλη. Για να έρθει καπάκι η μπυροτούρτα του Μήτσου! Τελικά οι ΟΜΟΝΟΙΑΤΕΣ βλέπουν παντού μπροστά τους μπύρες και ΟΜΟΝΟΙΑ! Χρόνια πολλά Μήτσο, ότι επιθυμείς να το έχεις!
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...