Μανία με τον Χριστοφή έχει πιάσει τους φίλους της ομάδας. Η πραγματικότητα είναι πως ποδοσφαιριστές όπως ο Τζίμης προσδίδουν κάτι παραπάνω στις ομάδες. Θα χρειαστεί όμως χρόνος για να δώσει αυτά που μπορεί ο Δημήτρης. Ας είμαστε υπομονετικοί.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...