Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Τριάρα στην πρεμιέρα

Τριάρα στην πρεμιέρα

FutsalU21Telikos (25)

Με το δεξί μπήκε η ΟΜΟΝΟΙΑ στο Πρωτάθλημα Νέων του φούτσαλ κάτω των 21 ετών. Η ομάδα μας επικράτησε εκτός έδρας της Ελπίδας Αστρομερίτη με 3-0. Από το ξεκίνημα δείχνει της προθέσεις της η ΟΜΟΝΟΙΑ U21, που στοχεύει να διατηρήσει τα σκήπτρα της.

Χωρίς γκολ ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος στον Αστρομερίτη, με τους πράσινους να πιέζουν για ένα γκολ. Η ομάδα του Παύλου Προδρόμου κατάφερε να ανοίξει το σκορ με τον Στέφανο Σάββα τέσσερα λεπτά μετά την έναρξη της επανάληψης. Ο Βαρνάβας Κοντοδήμητρος δύο λεπτά πριν το τέλος διπλασίασε τα τέρματα του τριφυλλλιού, ενώ στο τελευταίο λεπτό ο Κύπρος Μπενάκης διαμόρφωσε το τελικό 3-0 για την ΟΜΟΝΟΙΑ.

Η αρχική πεντάδα της ομάδας μας: ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΙΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΟΥΦΑΡΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΚΟΝΤΟΔΗΜΗΤΡΟΣ.