Αντρόγυνο και επίσημα ο Κωνσταντίνος και η Αντωνία, που ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας. Οι δύο τους πέραν από την αγάπη ο ένας για τον άλλο, υποστηρίζουν και αγαπούν την ίδια ομάδα. Μεγάλη τους αγάπη η ΟΜΟΝΟΙΑ, όπως και της κουμπάρας.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...