Δεν το λες και στενοχώρια όταν βλέπεις ομάδες όπως αυτή της Ένωσης να υποβιβάζονται στην Β’ Κατηγορία. Προσωπικά φέρνω στο μυαλό μου πολύ συγκεκριμένους αγώνες που οι βυσσινί έπαιζαν για άλλους και έδειχναν το μίσος τους απέναντι στην ΟΜΟΝΟΙΑ.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...