Διεθνής μέρα για το Σύνδρομο Down σήμερα και το γεγονός τονίστηκε στο παιχνίδι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ με τη Σαλαμίνα. Κατά την είσοδο τους οι δυο ομάδες μπήκαν μαζί με παιδιά και γονείς οι οποίοι φορούσαν φανέλες που έγραφαν “Keep Calm it’s only an extra Chromosome”. Όμορφη κίνηση, για καλό σκοπό.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...