Τεχνικό Διευθυντή φέραμε. Μετά από καθυστέρηση τόσων ετών, πείσματα, ξεροκεφαλιές, εγωισμούς και ερασιτεχνισμούς, επιτέλους κάναμε την σωστή «μεταγραφή». Τώρα μένουν 100 – 1 προβλήματα που πρέπει να λυθούν.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...