Με όλα αυτά που συμβαίνουν το τελευταίο διάστημα στην ΟΜΟΝΟΙΑ, θα αλλάξουμε λίγο την φράση του Χριστοδούλου για «Δήθεν Ομονοιάτες» και θα την κάνουμε «Δήθεν ΟΜΟΝΟΙΑ». Με όλο αυτό τον εμφύλιο δεν θα βρει ποτέ ηρεμία το Σωματείο.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...