Η πιο κάτω, είναι μακράν η πιο όμορφη εικόνα που είδαμε στη ψεσινή φιέστα πρωταθλήματος της πετοσφαιρικής ΟΜΟΝΟΙΑΣ. Ο αδερφός μας Σπυράκλας, ξανά στα πόδια του! Η δύναμη της ψυχής του ΟΜΟΝΟΙΑτη και το πρωτάθλημα σήκωσαν τον Σπυράκλα από το καροτσάκι! Ο Σπυράκλας ήταν δίπλα στην ομάδα όλη τη χρονιά, μάλιστα το τμήμα τον τίμησε για την αφοσίωση και τη στήριξη του! Η κατάκτηση του πρωταθλήματος του έδωσε δύναμη! Είσαι τεράστιος αδερφέ!
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...