Home TOP NEWS Φιλική νίκη με 0-2 απέναντι στη ΜΕΑΠ με σκόρερ τους Ζαχαρίου και...

Φιλική νίκη με 0-2 απέναντι στη ΜΕΑΠ με σκόρερ τους Ζαχαρίου και Αλιούμ

Φιλική νίκη με 0-2 επί της ΜΕΑΠ πήρε απόψε η ΟΜΟΝΟΙΑ σε παιχνίδι που διεξήχθη στο Μακάρειο Στάδιο. Το σκορ για την ομάδα μας άνοιξε στο 38ο λεπτό.

Ο Ζαχαρίου σούταρε με δύναμη εκτός περιοχής και έστειλε την μπάλα στα δίκτυα. Το δεύτερο γκολ ήρθε στο 48ο λεπτό μετά από σέντρα του Ψάλτη από τα δεξιά και γυριστό σουτ στην κίνηση του Αλιούμ.

Ο Σωφρόνης Αυγουστή χρησιμοποίησε 19 ποδοσφαιριστές.

ΜΕΑΠ: Παναγή, Κούκου, Σουλεϊμάν, Λαός, Καϊάφας, Ανκομάχ, Πασχαλίδης, Λεωνίδου, Μενσά, Ανδρέου, Ασαμόα.

ΟΜΟΝΟΙΑ: Κυριακίδης (85′ Κελεπέσιης), Μάθιους (46′ Ψάλτης), Κουλιμπαλί, Λέτσιακς, Μαρκίνιος (46′ Παντελή), Κασάμα (70′ Αγγελή), Φράνσον (70′ Μιχαηλίδης), Αλιούμ (70′ Ευαγγέλου), Σίμιτς (46′ Προκοπίου), Ζαχαρίου, Καρίμ (56′ Οζλέρ).