Επιστροφή στις επιτυχίες για την καλαθοσφαιρική ΟΜΟΝΟΙΑ. Σε αγώνα για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος β΄κατηγορίας κόντρα στην Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς οι πράσινοι επικράτησαν με 74-57. Η ομάδα ήταν συνεχώς μπροστά στο σκορ (ημίχρονο 35-21) και πήρε με την αξία της την 4η της νίκη σε 8 αγώνες.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...