Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Μεγάλη νίκη επί του Παρνασσού

Μεγάλη νίκη επί του Παρνασσού

Μεγάλη νίκη για την ΟΜΟΝΟΙΑ επί του Παρνασσού με 6-3! Οι πράσινοι του Κούλλη Μαυρουδή ήταν καλύτεροι από την ομάδα του Στροβόλου και πήραν μια σπουδαία νίκη. Πανηγύρισαν έντονα τη νίκη τους οι παίκτες της ομάδας μας. Η ΟΜΟΝΟΙΑ μείωσε τη διαφορά από το Αποέλ στους 2 βαθμούς, αύριο ο αγώνας του αιωνίου με την ΑΕΛ.

Στο 40ο λεπτό, στη στιγμή της λήξης η ΟΜΟΝΟΙΑ πέτυχε και 6ο γκολ και μέτρησε όταν μετά το τέλος οι διαιτητές είδαν το βίντεο του αγώνα.

Ζωντανά από το Ελευθερία ο αγώνας της ΟΜΟΝΟΙΑΣ με τον Παρνασσός. Χωρίς θεατές ο αγώνας λόγω τιμωρίας της ομάδας μας.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

40′ ΓΚΟΛ Τζάκ, αρχικά δεν μέτρησε

39′ Κλέψιμο του Καρλίνιος και γκολ από το κέντρο

38′ Με flying goalkeeper ο Παρνασσός

38′ Μειώνει ο Παρνασσός

37′ Μεγάλη απόκρουση Τάσου

36′ ΓΚΟΛ, ο Μάρκος δίνει έτοιμο γκολ στο Κωτσιούι και αυτός σκοράρει χωρίς πρόβλημα

-Συμπλήρωσε 6 φάουλ η ΟΜΟΝΟΙΑ

35′ Δοκάρι ο Αντρέι

34′ Μεγάλη ευκαιρία για το 4ο γκολ

34′ ΓΚΟΛ Μάνος! Ξανά προβάδισμα για τους πράσινους

33′ Σουτ Ούρσελ, έξω

32′ Ισοφαρίζει ο Παρνασσός σε φάση που είχε φάουλ η ΟΜΟΝΟΙΑ

28′ Απόκρουση Τάσου σε σουτ

27′ Γυρίζει το ματς η ΟΜΟΝΟΙΑ με αυτογκόλ, μετά από δοκάρι του Κωνσταντίνου Ιακώβου κτύπησε η μπάλα σε αμυντικό

23′ Με flying goalkeeper ο Παρνασσός

22′ Καλό σουτ Καρλίνιος σε φάουλ, απόκρουση, μπήκε δυνατά η ΟΜΟΝΟΙΑ

-Στο 13′ δευτερόλεπτο της επανάληψης ο Μάνος σκοράρει

21′ Έναρξη Β Ημιχρόνου

20′ ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 0-1

19′ Μεγάλη ευκαιρία με το Μάνο να περνάει έξυπνα αμυντικό και με λόμπα να προσπαθεί να σκοράρει αλλά με δυσκολία έκοψε ο τερματοφύλακας

17′ Σουτ Μάνος, λίγο έξω

15′ Διπλή ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ με Μάρκο και Μάνο να μην μπορούν να σκοράρουν

13′ Δυνατό σουτ του Αντρέι, ψηλά έξω

9′ Δοκάρι με Καρλίνιος

8′ Σουτ Καρλίνιος, δεν απειλεί

6′ Άστοχη έξοδος του Τάσο και γκολ για τον Παρνασσό

5′ Καλό σουτ Μάρκος, απόκρουση

5′ Δοκάρι ο Παρνασσός

2′ Σουτ Καρλίνιος, έξω