Home ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ Πανό για τον Σερτζίνιο! ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ Πανό για τον Σερτζίνιο! 17:31 Sep 3, 2014 FacebookTwitterViberWhatsApp Πανό στήριξης για τον Σερτζίνιο ετοίμασε ο φίλος ο Άριστος! Το πανό εμφανίστηκε στον αγώνα με την Ανόρθωση. RELATED ARTICLESMORE FROM AUTHOR Έτοιμος ο Μιλιντσεάνου να πάρει το κορίτσι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ [Φωτογραφίες] Απορρίφθηκε η έφεση για τον βιασμό του Αμό στη Δανία, οδηγείται στο Ανώτατο Δικαστήριο Υπουργείο-Αστυνομία και ΚΟΠ… μιλούν μεταξύ τους; Αντί να προτείνουν λύσεις επιμένουν σε ημίμετρα… Eίδος προς εξαφάνιση! Βρήκε τη νέα του ποδοσφαιρική στέγη ο Ζαχαρίου Κουβέντα για Λέτσιακς και ΑΕΛ «Μάθε μπαλίτσα» από τον Μακρόν, πρόεδρε Χριστοδουλίδη Πόρισμα για Διαιτησία: «Πιθανή χειραγώγηση 7+7 αγώνων και ολόκληρου του πρωταθλήματος»