Άλλη μία σημαντική προσθήκη για τη φουτσαλική μας ομάδα, που έχει συμφωνήσει με τον Λούκα Χριστοδούλου που αγωνιζόταν στον Αραράτ. Ο Χριστοδούλου (16/08/1988) είναι φανατικός υποστηρικτής της ΟΜΟΝΟΙΑΣ και τώρα έχει την ευκαιρία να αγωνιστεί με το τριφύλλι στο στήθος!
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...