![Moreira-Daughter](/wp-content/uploads/2014/11/Moreira-Daughter.jpg)
Μέχρι τέλος Νοεμβρίου 2014 έχουν χρονικό περιθώριο οι φίλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ για να εγγραφούν στο πρωτοποριακό σχέδιο «My Spot», τοποθετώντας τη φωτογραφία τους στις επίσημες εμφανίσεις της ομάδας μας. Η φωτογραφία του φίλαθλου θα βρίσκεται στις επίσημες εμφανίσεις της ομάδας μας, σε αγώνες πρωταθλήματος και κυπέλλου, από τον Δεκέμβριο 2014 μέχρι την ολοκλήρωση της αγωνιστικής περιόδου 2014-15.
Εκτός από τους φιλάθλους, σποτ εξασφάλισαν ποδοσφαιριστές, φουτσαλιστές αλλά και μέλη των οικογενειών τους. Δείτε τις εικόνες πιο κάτω: