Home ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ Ο “πορτοκαλί” παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ Ο “πορτοκαλί” παρατηρητής 20:38 Nov 29, 2014 FacebookTwitterViberWhatsApp Ο Γιώργος Πεκρής είναι ο παρατηρητής διαιτησίας του αγώνα… Post by Kifines.com. RELATED ARTICLESMORE FROM AUTHOR Έτοιμος ο Μιλιντσεάνου να πάρει το κορίτσι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ [Φωτογραφίες] Απορρίφθηκε η έφεση για τον βιασμό του Αμό στη Δανία, οδηγείται στο Ανώτατο Δικαστήριο Υπουργείο-Αστυνομία και ΚΟΠ… μιλούν μεταξύ τους; Αντί να προτείνουν λύσεις επιμένουν σε ημίμετρα… Eίδος προς εξαφάνιση! Βρήκε τη νέα του ποδοσφαιρική στέγη ο Ζαχαρίου Κουβέντα για Λέτσιακς και ΑΕΛ «Μάθε μπαλίτσα» από τον Μακρόν, πρόεδρε Χριστοδουλίδη Πόρισμα για Διαιτησία: «Πιθανή χειραγώγηση 7+7 αγώνων και ολόκληρου του πρωταθλήματος»