Ο Σπύρος ακολουθεί παντού την ΟΜΟΝΟΙΑ και απόψε οι πετοσφαιριστές του ετοίμασαν μία έκπληξη! Ο νεαρός φίλος της ομάδας μας βραβεύθηκε από τους παίκτες πριν αρχίσει ο αγώνας κόντρα στο Αποέλ. Συγκίνηση για τον Σπυράκλα που δέχθηκε την αγάπη των παικτών του Σάββα.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...