Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Αναλυτικά το φετινό πρόγραμμα αγώνων για τους δρομείς μας

Αναλυτικά το φετινό πρόγραμμα αγώνων για τους δρομείς μας


Αναλυτική ενημέρωση για το φετινό πρόγραμμα με τους αγώνες στους οποίους θα συμμετάσχει το τμήμα δρομέων της ΟΜΟΝΟΙΑΣ.

Τις πληροφορίες μας απέστειλε ο υπεύθυνος του τμήματος, Μιχάλης Πούρος.

Αναλυτικά:

OMONOIA RUNNERS ☘ RACE CALENDAR 👟21/09/2022 Nicosia Bi-Communal Run https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=482572097208983&id=100063685912046 👟23/09/2022 Kaimakli training Run – beactive week https://facebook.com/events/s/%CF%84%CF%81%CE%B5%CE%BE%CE%B9%CE%BC%CE%BF-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%BB%CE%B9-beactive-/2298114197019088/ 👟25/09/2022 Amiantos Charity Race https://pasykaf.org/en/trexoume-gia-tin-zoi-2022/ 👟02/10/2022 TCS London Marathon https://www.tcslondonmarathon.com/ 👟09/10/2022 Lakatamia energy run https://register-sportsincyprus.com/energy-run/select_competition 👟09/10/2022 Chicago Marathon https://www.chicagomarathon.com/ 👟15/10/2022 Thessaloniki Half Marathon https://thesshalfmarathon.org/ 👟22/10/2022 Asgata Ultra Marathon http://www.asgataultra.com 👟23/10/2022 Europa Donna Cyprus https://www.raceforthecure.eu/en/Races/Race/Id/49 👟23/10/2022 KYRIAKIDEIA https://fienta.com/kyriakidia-44307 👟29/10/2022 Lefkara Country Run https://run.com.cy/races/country-run/ 👟05/11/2022 Olympusman Trail run https://www.activatecyprus.com/o3-olympusman-trail-run 👟06/11/2022 Run the Park with Us https:/www.dromearacing.com/races 👟12-13/11/2022″ ATHENS Authentic Marathon” https://www.athensauthenticmarathon.gr 👟20/11/2022 LARNACA MARATHON https://larnakamarathon.com/ 👟20/11/2022 Aphrodite Half Marathon Pafos To be announced 👟24-27/11/22 Cyprus International 4-day Challenge Event https://cypruschallenge.com/the-event/routes-maps 👟27/11/2022 RunIdalion http://www.runidalion.com 👟04/12/2022 Nicosia Minerva Marathon https://nicosiamarathon.cy/el/races/ 👟04/12/2022 Ayia Napa Half Marathon https://ayianapamarathon.com/events/ 👟11/12/2022 Quantum Nicosia Marathon https://www.nicosiamarathon.com 👟 12/02/2023 Mitsero Mine Run https://www.mitserorun.com/index.html 👟12/03/2023 Logicom Paphos Marathon https://logicomcyprusmarathon.com/ 👟18-19/03/2023 Limassol Marathon https://www.limassolmarathon.com/ 👟 02/04/2023 RunforAutism Famagusta https://www.autismsupportfamagusta.com/home

*Μόλις έχουμε πληροφόρηση για οποιεσδήποτε αλλαγές ή ενημέρωση για νέους αγώνες θα το κοινοποιήσουμε.
Να είμαστε καλά να τρέχουμε

☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘

Previous articleΟ ποδοσφαιρικός πολιτισμός και στο ”Dieci”
Next articleΠάτησε Κύπρο η αποστολή της ομάδας