Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Συνέχεια στο σερί για τους Παίδες

Συνέχεια στο σερί για τους Παίδες

u15-thoi84

Η ομάδα του Κυριάκου Χαϊλή είχε εύκολο πρωινό σήμερα αφού συνέτριψε τη Δόξα με 0-9! Η ομάδα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ στο πρωτάθλημα κάτω των 15 ετών, παραμένει στην κορυφή της βαθμολογίας, έχοντας κάνει τέσσερις νίκες σε τέσσερις αγώνες. Το πρώτο ημίχρονο τελείωσε με σκορ 0-6, με τους πράσινους να βάζουν ακόμη τρία τέρματα στην επανάληψη. Οι σκόρερ για την ομάδα του Κυριάκου Χαϊλή ήταν με τέσσερα γκολ ο Γιώργος Κακουλλής, δύο τέρματα πέτυχε ο Σταύρος Χριστοφόρου, ενώ από ένα γκολ πέτυχαν οι Χρίστος Καρατζιάς, Κωνσταντίνος Μενοίκου και Σάββας Λοΐζου.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ ξεκίνησαν τον αγώνα οι ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΙΖΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΟΥΡΤΙΣΙΗΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ, ΚΛΕΙΤΟΣ ΚΩΣΤΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ, ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΝΟΙΚΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ και ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ. Αλλαγή πέρασαν στον αγώνα οι ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΝΑΓΗ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ και ΜΑΜΑΣ ΛΟΪΖΟΥ.