Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Πρώτο “Χ”

Πρώτο “Χ”

U13-Larnaca

Την πρώτη της ισοπαλία έφερε η ΟΜΟΝΟΙΑ U13 του κλιμακίου Λάρνακας. Η ομάδα μας σε 5 αγώνες στον Α’ Όμιλο Λάρνακας-Αμμοχώστου μάζεψε εφτά βαθμούς. Αυτή την αγωνιστική η ομάδα μας έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με τον Εθνικό Άχνας στην έδρα της.

Το σκορ άνοιξε για την ομάδα μας ο Αντρέας Ιωάννου στο 27ο λεπτό. Η ΟΜΟΝΟΙΑ κρατούσε το προβάδισμα μέχρι 12 λεπτά πριν την ολοκλήρωση του αγώνα, όταν και η αντίπαλος ισοφάρισε στο σκορ.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΖΟΣ, ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (59′ ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΥΡΗΣ), ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΔΗΣ, ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (64′ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ), ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ (52′ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ), ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ ΨΥΛΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ.