Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ήττα στην Πάφο για τους Νέους

Ήττα στην Πάφο για τους Νέους

Aca-U21-Olimpiakos (19)

Τρίτη ήττα στο πρωτάθλημα για την ΟΜΟΝΟΙΑ U21. Οι πράσινοι έχασαν από την Πάφο με 2-0, στην 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Η ομάδα του Βαλεντίν Στεφάν δέχθηκε στο 63ο λεπτό το γκολ, όμως στη στη συνέχεια προσπάθησε για την ισοφάριση, που όμως δεν ήρθε ποτέ. Οι Παφίτες με δεύτερο γκολ στις καθυστερήσεις διαμόρφωσαν το τελικό σκορ.

Η ΟΜΟΝΟΙΑ μετράει 3 νίκες και 3 ήττες στις πρώτες 6 στροφές και βρίσκεται με 9 βαθμούς στην 8η θέση, πέντε βαθμούς μακριά από την κορυφή.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ, ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΑΚΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (65′ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ), ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ, ΗΛΙΑΣ ΣΑΠΑΧΛΑΡΗΣ (56′ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ), ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΛΑΣΗΣ (63′ ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΝΑΠΠΑΣ), ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΣΕΜΗΣ, ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ, ΣΑΒΒΑΣ ΓΙΑΖΟΣ.