Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ανοδική πορεία με 7άρα

Ανοδική πορεία με 7άρα

U13-Lim-Team

Σε ανοδική πορεία βρίσκεται η ομάδα κάτω των 13 ετών της ΟΜΟΝΟΙΑΣ του κλιμακίου Λεμεσού. Στην 14η αγωνιστική στο Β’ Όμιλο Λευκωσίας του Πρωταθλήματος U13, η ΟΜΟΝΟΙΑ κέρδισε με 7-0 τον Άρη. Καλύτεροι καθ’ όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης, οι πράσινοι πήραν μια δίκαιη νίκη!

Ο Ηλίας Παναγή άνοιξε το σκορ στο 14ο λεπτό και ο Γιώργος Μιχαήλ με δύο τέρματα στη συνέχεια ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0, που ήταν το αποτέλεσμα ημιχρόνου.

Στην επανάληψη με δύο γκολ του Ryszard Solomon Jakubiak και ένα των Νικόλα Αριστοδήμου και Ραφαήλ Χαραλάμπους διαμορφώθηκε το 7-0.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΣΣΟΥ (65′ ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ), ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ (65′ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ), ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΗ (45′ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΚΕΛΛΙΔΗΣ), ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ, RYSZARD SOLOMON JAKUBIAK, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΡΚΟΥ (57′ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ), ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΡΑΦΑΕΛΛΟΣ ΧΑΤΖΗΜΙΛΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ.