Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δεν πήρε βαθμό

Δεν πήρε βαθμό

U13-Larnaca

Δεν είχε βαθμολογικό κέρδος στον αγώνα κόντρα στην Ανόρθωση η ΟΜΟΝΟΙΑ U13 του κλιμακίου Λάρνακας. Η ομάδα μας στη 14η αγωνιστική του Α’ Ομίλου Λάρνακας-Αμμοχώστου δέχθηκε την ήττα με 3-0.

Προσπάθησαν οι πράσινοι, έδωσαν μάχες στον αγωνιστικό χώρο, όμως δεν πήραν κάτι στο τέλος. Πίσω στο σκορ στο 13ο λεπτό έμεινε η ομάδα μας, ενώ με τη συμπλήρωση μισής ώρας αγώνα η αντίπαλος έκανε το 2-0. Το τελικό 3-0 διαμορφώθηκε στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΖΟΣ, ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ (62′ ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ), ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗ (62′ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ), ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΔΗΣ, ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (41′ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΙΤΤΟΥ), ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ (41′ ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ), ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ ΨΥΛΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ.