Κλήση για να παρευρεθούν στην προπόνηση της Εθνικής U15 έλαβαν τέσσερις πράσινοι. Οι Ανδρόνικος Κακουλλής, Ενρίκε Κάττου, Ιάσωνας Ορφανίδης και Οράτιος Λεμέσιος θα προπονηθούν υπό τις οδηγείς του Γιώργου Κωνσταντίνου αύριο Πέμπτη 3 Μαρτίου. Στο Κοινοτικό Στάδιο Περβολιών θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση, που εντάσσεται στο πλαίσιο της προετοιμασίας της Εθνικής Παίδων για τα δύο φιλικά παιχνίδια με την Τσεχία στις 8 και 10 Μαρτίου στην Αγία Νάπα.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...