Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ-Παρνασσός 5-5

ΟΜΟΝΟΙΑ-Παρνασσός 5-5

sak_7379

Ζωντανά από το Ελευθερία το μεγάλο παιχνίδι.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ: Η ΟΜΟΝΟΙΑ χάνει τους πρώτους της βαθμούς από καθαρή αυτοκτονία στο τέλος.

40′ ΓΚΟΛ Ισοφαρίζει ο Παρνασσός με σουτ, 9 δευτερόλεπτα από το τέλος

40′ 27 δευτερόλεπτα για το τέλος

– Παίζει με flying gk ο Παρνασσός και πιέζει

38′ Διπλή μεγάλη ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ πρώτα με φάουλ του Μανώλη και μετά σουτ του Αντρέι. Αποκρούονται και τα 2

34′ Εξαιρετική ενέργεια του Ροδόλφο που κόβει τη μπάλα προς τα έξω, ο ΜΑνώλης δεν προλαβαίνει

33′ Τετ α τετ ο Πάμπος, προλαμβαίνει ο τερματοφύλακας

32′ Σουτ του Αντρέι, εξαιρετική απόκρουση

31′ Σουτ για τον Παρνασσό αποκρούει ο Τάσος

28′ Νέα μεγάλη ευκαιρία με το Ροδόλφο, αυτή τη φορά χάνεται
H γκολάρα του Ροδόλφο

27′ ΓΚΟΟΟΟΛ 5-4 με Βραζιλιάνικη γκολάρα του Ροδόλφο! Ο Μάνος έστρωσε στον Ροδόλφο και αυτός με κεραυνό σκόραρε

27′ Μεγάλη ευκαιρία με τον Κώτσιο να κάνει πανέμορφη κούρσα, αλλά να πλασάρει άουτ

27′ Καλή ευκαιρία για τον Παρνασσό με διαγώνιο σουτ να περνάει άουτ

26′ Κομπίνα σε φάουλ και σουτ Αντρέι, απόκρουση

22′ Σουτ του Μανώλη στην εξωτερική των δικτύων

21′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο Μανώλης με πλάσα προ κενής εστίας φέρνει το παιχνίδι στα ίσα! 4-4

21′ Απευθείας φάουλ του Βίτο, απόκρουση

21′ Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

20′ Δοκάρι για τον Παρνασσό. Δεν είναι καλά η ομάδα ο ξαναλέμε.

20′ Μεγάλη ευκαιρία που χάνεται από τον Μανώλη για να ισοφαρίσει.

20′ ΓΚΟΛ 3-4 Ήρθε τώρα το γκολ για τον Παρνασσό με αδράνεια του Βίτο αυτή τη φορά.

19′ Πολύ μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Παρνασσό να μπει μπροστά στο σκορ. Δεν είναι καλά η ΟΜΟΝΟΙΑ σήμερα.

18′ ΓΚΟΛ 3-3 ισοφαρίζει ο Παρνασσός με τον Στυλιανού μετά από αδράνεια στην άμυνα. Δεν πανηγυρίζει ο σκόρερ, σεβόμενος ότι έπαιξε στην ομάδα μας.

17′ Τετ α τετ ο Παυλής, κάνει κακό κοντρόλ

17′ Αρνούνται πεισματικά να δώσουν το 6ο φάουλ στην ΟΜΟΝΟΙΑ οι διαιτητές παρότι οι φάσεις είναι μπρος στα μάτια τους.

16′ Ένα λάθος δίνει την ευκαιρία στον Παρνασσό να επιτεθεί, το σουτ όμως απελπιστικά άουτ.

14′ ΓΚΟΟΛΛΛ ΓΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑ 3-2. Ο Βίτο! Εξαιρετική ατομική ενέργεια και φοβερό σουτ.

14′ Διαμαρτυρίες από την ΟΜΟΝΟΙΑ αφού οι διαιτητές δεν θέλουν να δώσουν 6ο φάουλ στον Παρνασσό, που θα ισούται με πέναλτι για την ομάδα μας. Κιτρινίζεται ο Μάνος για διαμαρτυρία

-Ο Παρνασσός έχει ήδη 5 φάουλ και οι ρεφ τους χαρίστηκαν ακόμα σε 2-3 περιπτώσεις

11′ ΓΚΟΟΛΛΛ ΓΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑ 2-2. Απαντάει η ΟΜΟΝΟΙΑ ξανά με τον Παυλή!

10′ Γκολ για Παρνασσό 1-2. Νέο λάθος από τους παίκτες της ΟΜΟΝΟΙΑΣ, αδικαιολόγητο και ο Παρνασσός παίρνει ξανά προβάδισμα

9′ Απόκρουση Σκαμπύλη μετά από λάθος!

9′ Περίτεχνη ενέργεια από τον Μάνο, γυριστό σουτ μετά από ασίστ του Σκαμπύλη, η μπάλα πήγε έξω.

8′ Δύσκολη απόκρουση του τερματοφύλακα του Παρνασσού μετά από δυνατό σουτ του Ροδόλφο

7′ ΓΚΟΛΛΛ ΓΙΑ ΟΜΟΝΟΙΑ 1-1. Ο Παυλής έκλεψε την μπάλα και πλάσαρε ιδανικά.

5′ Γκολ για Παρνασσό 0-1. Λάθος από τον Μανώλη και η ομάδα του Στροβόλου ανοίγει το σκορ.

5′ Καλή φάση με το σουτ του Μάνου να γλύφει το δοκάρι

4′ Σουτ του Ροδόλφο, άουτ

3′ Καλή ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ με το Μάνο μετά από εκτέλεση κόρνερ για τους πράσινους

-Συμπληρώθηκε το 1ο λεπτό και η ΟΜΟΝΟΙΑ έχει ήδη 3 φάουλ υπέρ! Θυμίζουμε πως με την συμπλήρωση 6 φάουλ δίνεται πέναλτι.