Δύσκολη νίκη με 2-0 πέτυχε απόψε η ΟΜΟΝΟΙΑ, σε άλλο ένα φιλικό προετοιμασίας. Οι πράσινοι του Κούλλη Μαυρουδή επικράτησαν της ΣΠΕ Στροβόλου με 2-0, με γκολ που πέτυχαν στην επανάληψη οι Μάρκος Ιωάννου και Νταβίντ Λε Μπουέτε. Η ομάδα μας παιχνίδι με παιχνίδι δείχνει πως βρίσκεται σε καλό δρόμο!
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...