Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Χρούντιμ-ΟΜΟΝΟΙΑ 5-0

Χρούντιμ-ΟΜΟΝΟΙΑ 5-0

Χωρίς βαθμολογικό κέρδος και με μόλις ένα γκολ υπέρ, η ΟΜΟΝΟΙΑ ολοκλήρωσε απόψε τις υποχρεώσεις της για το UEFA Futsal Cup.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

39′ Με πανομοιότυπο τρόπο γίνεται και το 5-0

39′ Γκολ για τον αντίπαλο που εκμεταλεύεται το ότι έπαιζε με flying goalkeeper η ΟΜΟΝΟΙΑ

36′ Δοκάρι για την Χρούντιμ

35′ Δοκάρι με τον Ούρσελ

34′ Σουτ Αντρέι, απόκρουση

33′ Γκολ για τους Τσέχους 3-0. Μετά από ωραίες εναλλαγές της μπάλας, έγινε το σουτ από το ύψος του πέναλτι και η μπάλα πήγε στο πλεκτό (Slovaček)

31′ Σουτ του Πάμπου, προβολή από του Μάρκο, άουτ

26′ Πλάγια το σουτ του Αντρέι, απόκρουση

-Καλύτερη η ΟΜΟΝΟΙΑ σε αυτό το χρονικό σημείο

25′ Μεγάλη ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ! Εκτέλεσε κόρνερ παράλληλα με την γραμμή του γκολ ο Μάνος, σπρώχνει ο Καρλίνιος την μπάλα αλλά την κόβουν χιλιοστά πριν το τέρμα

25′ Δύο καλές αποκρούσεις από τον Τάσο

24′ Ευκαιρία με τον Αντρέι, λέει όχι ο τερματοφύλακας

24′ Πάνω από την εστία το σουτ του Μάνου σε απευθείας εκτέλεση φάουλ

23′ Ωραία συνεργασία Μόμο, Κώτσιου, πάσα στον Ιακώβου, αδύναμο το σουτ του

22′ Καλό σουτ για Χρούντιμ, διώχνει με τα πόδια ο Τάσος

21′ Έναρξη β ημιχρόνου ΟΜΟΝΟΙΑ: Τάσος, Μάρκος, Κωτσιούι, Κώτσιος, Οτμάνι

20′ Ημίχρονο 2-0 για τους Τσέχους

19′ Αποσοβεί το 3-0 ο Βάσος

18′ Κομπίνα σε φάουλ από τους Μάνο και Ούρσελ, πάνω από την εστία η μπάλα

17′ Λάθος από τους πράσινους και νέα ευκαιρία για τον αντίπαλο

16′ Γκολ για Χρούντιμ 2-0. Μετά από διπλή απόκρουση του Βάσου, η μπάλα έφθασε ξανά σε αντίπαλο που σκόραρε (Dentinho)

15′ Νέα απόκρουση του Βάσου σε καλό σουτ

15′ Σε κόρνερ κόβει ο Βάσος σουτ από πλάγια

14′ Ωραίο σουτ του Λε Μπουέτε που έκανε γύρο 180 μοιρών, αλλά η μπάλα πήγε άουτ

13′ Απόκρουση Βάσου σε σουτ μετά από κλέψιμο

12′ Πιέζουν οι Τσέχοι, καλό σουτ

7′ Σουτ Ούρσελ, άουτ η μπάλα

7′ Διπλή ευκαιρία για ΟΜΟΝΟΙΑ με Μάνο και Καρλίνιος

6′ Γκολ για Χρούντιμ 1-0. Κλέψιμο στο χώρο του κέντρου και στον αιφνιδιασμό το γκολ (Douglas)

5′ Νέα απόκρουση Βάσου σε τετ α τετ

4′ Κόβει ο Βάσος σουτ αντιπάλου. Στην εξέλιξη της φάσης αποκρούει ξανά σε κόρνερ ο διεθνής πορτιέρο

3′ Μεγάλη ευκαιρία για τον αντίπαλο από κοντά παίκτης αστόχησε

2′ Πρώτο σουτ για τον αντίπαλο, άουτ